Olsztyn
niedziela, 19 maja, 2024

Olsztyńscy "stachanowcy" zdobyli 51 medali!

OlsztynOlsztyńscy "stachanowcy" zdobyli 51 medali!

16 zawodników z klubu sportowego Kettlebell Olsztyn wzięło wczoraj udział w Mistrzostwach Polski Kettlebell BOLT w Gdańsku. Olsztyńscy „stachanowcy” w czterech kategoriach zdobyli w sumie 51 medali. Gratulujemy!

Najmłodszy zawodnik olsztyńskiej reprezentacji miał 11 lat, a najstarszy 70!!! Jestem bardzo zadowolony ze swojej drużyny – mówi Maciej Gorzkowski, trener klubu Kettlebell Olsztyn. Każdy stanął na wysokości zadania i dał z siebie wszystko. Zresztą, zdobyte medale mówią same za siebie – dodaje.
Olsztyn zdobył w sumie 51 medal: 41 złotych, 9 srebrnych i jeden brąz. W zawodach w Gdańsku wzięło 56 najlepszych zawodników z całej Polski. Dodatkową atrakcją był start aktualnego Wicemistrza Świata, którym jest rosyjski zawodnik Aleksej Dornhof.

Chcesz zmierzyć się z olsztyńskimi „stachanowcami”?

Już 13 lipca będzie taka okazja, podczas II Mistrzostw Olsztyna Kettlebell Sport.