fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Rusza ślizgawka nad Jeziorem Krzywym

Wiadomości Rusza ślizgawka nad Jeziorem Krzywym

Olsztyński Ośrodek Sportu i Rekreacji uruchamia kolejne lodowisko. Od czwartku (10.12) można będzie się ślizgać także w centrum Ukiel.

Lodowisko przy Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel jest trzecim, jakie uruchomi OSiR. W ostatnich tygodniach olsztynianie dostali możliwość ślizgania się przy hali Urania, a później przy ul. Jeziołowicza. To drugi sezon, gdy taki obiekt będzie działać przy największym jeziorze naszego miasta.

Pierwsze dwa dni, 10 i 11 grudnia, korzystanie z lodowiska zlokalizowanego tuż przy kapitanacie CRS Ukiel będzie bezpłatne – zachęcają pracownicy ratusza. – Później za 45 minut ślizgania się będzie trzeba zapłacić 4 i 6 złotych. Poza tym po 3 i 5 złotych można wypożyczyć łyżwy.

Bezpłatnie do godz. 14 z obiektu mogą korzystać uczniowie publicznych olsztyńskich szkół przy okazji zajęć WF-u.

Lodowisko w centrum Ukiel będzie otwarte przez cały tydzień między godz. 8 a 22. Od 13:45 do 15:00 zaplanowano przerwę techniczną.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x