fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 26 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Uruchomiona została nowa linia autobusowa nr 104

Wiadomości Uruchomiona została nowa linia autobusowa nr 104

Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie poinformował, że dnia 18 maja 2020 roku, uruchomiona została nowa linia autobusowa nr 104.

Linia kursuje z Klebarka Wielkiego, przez Klebark Mały do pętli Cementowa w Olsztynie, gdzie mieszkańcy z Klebarka mogą przesiąść się na linie miejskie w kierunku Dworca Głównego, Centrum, czy chociażby takich osiedli jak: Jaroty, Likusy, Redykajny, Podgrodzie, Brzeziny, Nagórki i Pojezierze.

Nowa linia to efekt rozszerzonego porozumienia międzygminnego z Gminą Purda, która współfinansuje jej funkcjonowanie. Pierwotnie linia miała zadebiutować już 1 kwietnia 2020 roku, ale jej start został opóźniony z powodu wprowadzenia stanu epidemii w Polsce.

Przypomnijmy, że ZDZiT dla Gminy Purda, poza linią nr 104 do Klebarka, świadczy również usługi na linii nr 105, która w wybranych kursach dojeżdża do Klewek, a standardowo kończy bieg na os. Mazurskim.

Linia nr 104 na trasie Cementowa – Klebark Wielki, kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze. Na chwilę obecną, na nowej linii wykonywanych jest pięć par kursów dziennie. Pasażerów obowiązuje taka sama taryfa biletowa jak na terenie Olsztyna.

Przystanki na trasie linii nr 104 oraz rozkład jazdy dostępny jest TUTAJ.

UWAGA: W związku z trwającymi pracami budowlanymi, w początkowym okresie niedostępny dla pasażerów będzie przystanek „Klebark Mały I” w kierunku Klebarka Wielkiego.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoZDZiT Olsztyn
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x