fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 30 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Uruchomiona została nowa linia autobusowa nr 104

Wiadomości Uruchomiona została nowa linia autobusowa nr 104

Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie poinformował, że dnia 18 maja 2020 roku, uruchomiona została nowa linia autobusowa nr 104.

Linia kursuje z Klebarka Wielkiego, przez Klebark Mały do pętli Cementowa w Olsztynie, gdzie mieszkańcy z Klebarka mogą przesiąść się na linie miejskie w kierunku Dworca Głównego, Centrum, czy chociażby takich osiedli jak: Jaroty, Likusy, Redykajny, Podgrodzie, Brzeziny, Nagórki i Pojezierze.

Nowa linia to efekt rozszerzonego porozumienia międzygminnego z Gminą Purda, która współfinansuje jej funkcjonowanie. Pierwotnie linia miała zadebiutować już 1 kwietnia 2020 roku, ale jej start został opóźniony z powodu wprowadzenia stanu epidemii w Polsce.

Przypomnijmy, że ZDZiT dla Gminy Purda, poza linią nr 104 do Klebarka, świadczy również usługi na linii nr 105, która w wybranych kursach dojeżdża do Klewek, a standardowo kończy bieg na os. Mazurskim.

Linia nr 104 na trasie Cementowa – Klebark Wielki, kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze. Na chwilę obecną, na nowej linii wykonywanych jest pięć par kursów dziennie. Pasażerów obowiązuje taka sama taryfa biletowa jak na terenie Olsztyna.

Przystanki na trasie linii nr 104 oraz rozkład jazdy dostępny jest TUTAJ.

UWAGA: W związku z trwającymi pracami budowlanymi, w początkowym okresie niedostępny dla pasażerów będzie przystanek „Klebark Mały I” w kierunku Klebarka Wielkiego.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią
ŹródłoZDZiT Olsztyn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: