fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 13 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Olsztyńscy policjanci zatrzymali 31-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków

Olsztyńscy policjanci zatrzymali 31-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W trakcie przeszukania mieszkania funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli amfetaminę i mefedron. Ponadto, sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że 31-latek był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wpadli na trop 31-letniego mieszkańca Olsztyna, który miał przechowywać znaczne ilości środków odurzających. W ubiegły czwartek (07.05.2020) funkcjonariusze weszli do mieszkania mężczyzny podejrzewanego o posiadanie narkotyków.

W trakcie przeszukania w jednym z pomieszczeń policjanci znaleźli woreczki foliowe z zawartością białego proszku oraz skrystalizowaną brązową substancją. Po użyciu narkotestera wstępne ustalenia wskazały, że zabezpieczono ponad 450 gramów amfetaminy i 135 gramów mefedronu. Substancje przekazano do dalszych badań laboratoryjnych.

Ponadto sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że 31-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie celem odbycia kary 28 dni pozbawienia wolności w związku z popełnionym przestępstwem zniszczenia mienia.

31-latek został zatrzymany. Usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna trafił już do aresztu śledczego.

ŹródłoKMP Olsztyn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...