fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

14 C
Olsztyn
poniedziałek, 25 maja, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki wznawia obsługę interesantów


Masz dla nas zdjęcie albo informację? Wyślij na [email protected] lub FB m.me/twojkurierolsztyn

Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie od poniedziałku rozpoczyna przyjmowanie interesantów. Warunkiem osobistego załatwienia sprawy w tym urzędzie jest wcześniejsze umówienie wizyty.

Od poniedziałku pracę wznawiają też delegatury urzędu wojewódzkiego w Elblągu i w Ełku.

Interesanci mogą załatwiać osobiście sprawy m.in. w wydziałach: paszportowym, legalizacji pobytu cudzoziemców i w zespole ds. orzekania o niepełnosprawności.

Rzecznik prasowy urzędu Krzysztof Guzek poinformował, że osobista wizyta interesanta możliwa jest wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub mailowym.

„Obsługa będzie odbywać się z zachowaniem wymogów sanitarnych oraz zapewnieniem bezpieczeństwa pracowników i petentów. Na stanowisku może być tylko jedna osoba. Nie dotyczy to osób towarzyszących osobom z niepełnosprawnością, tłumaczy języka, pełnomocników lub rodziców z dzieckiem” – poinformowano w komunikacie.

W oddziale legalizacji pobytu cudzoziemców w pierwszej kolejności przyjmowane będą osoby, które otrzymały już wezwanie do osobistego stawiennictwa, a ich wcześniejsze wizyty zostały anulowane z powodu wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Warte uwagi

Innowacyjna automatyczna kurtyna dezynfekująca stanęła w Szpitalu Wojewódzki w Olsztynie

Pochodząca z Olsztyna spółka JCP Medica, jako pierwsza w Polsce, opracowała innowacyjny i skuteczny sposób dezynfekcji ludzi – automatyczną kurtynę dezynfekującą. Produkt można zastosować...

Trwają dostawy środków ochrony dla szpitali i przedszkoli

Z magazynów Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego rozwożone są środki ochrony osobistej, które trafiają do szpitali, zespołów ratownictwa medycznego i przedszkoli. W zasobach, które najpierw dotarły w...

Ruszył program „Czyste Powietrze” 2.0

15 maja 2020 roku wystartowała nowa odsłona programu „Czyste Powietrze”, w której dokonano uproszczenia procedur uzyskiwania dotacji na wymianę przestarzałych kotłów oraz ocieplenie domów. Podczas...

Konkurs