fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 27 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki wznawia obsługę interesantów

Wiadomości Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki wznawia obsługę interesantów

Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie od poniedziałku rozpoczyna przyjmowanie interesantów. Warunkiem osobistego załatwienia sprawy w tym urzędzie jest wcześniejsze umówienie wizyty.

Od poniedziałku pracę wznawiają też delegatury urzędu wojewódzkiego w Elblągu i w Ełku.

Interesanci mogą załatwiać osobiście sprawy m.in. w wydziałach: paszportowym, legalizacji pobytu cudzoziemców i w zespole ds. orzekania o niepełnosprawności.

Rzecznik prasowy urzędu Krzysztof Guzek poinformował, że osobista wizyta interesanta możliwa jest wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub mailowym.

„Obsługa będzie odbywać się z zachowaniem wymogów sanitarnych oraz zapewnieniem bezpieczeństwa pracowników i petentów. Na stanowisku może być tylko jedna osoba. Nie dotyczy to osób towarzyszących osobom z niepełnosprawnością, tłumaczy języka, pełnomocników lub rodziców z dzieckiem” – poinformowano w komunikacie.

W oddziale legalizacji pobytu cudzoziemców w pierwszej kolejności przyjmowane będą osoby, które otrzymały już wezwanie do osobistego stawiennictwa, a ich wcześniejsze wizyty zostały anulowane z powodu wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego.

Przeczytaj także:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: