13 C
Olsztyn
sobota, 25 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki wznawia obsługę interesantów

WiadomościWarmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki wznawia obsługę interesantów

Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie od poniedziałku rozpoczyna przyjmowanie interesantów. Warunkiem osobistego załatwienia sprawy w tym urzędzie jest wcześniejsze umówienie wizyty.

reklama

Od poniedziałku pracę wznawiają też delegatury urzędu wojewódzkiego w Elblągu i w Ełku.

Interesanci mogą załatwiać osobiście sprawy m.in. w wydziałach: paszportowym, legalizacji pobytu cudzoziemców i w zespole ds. orzekania o niepełnosprawności.

reklama

Rzecznik prasowy urzędu Krzysztof Guzek poinformował, że osobista wizyta interesanta możliwa jest wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub mailowym.

„Obsługa będzie odbywać się z zachowaniem wymogów sanitarnych oraz zapewnieniem bezpieczeństwa pracowników i petentów. Na stanowisku może być tylko jedna osoba. Nie dotyczy to osób towarzyszących osobom z niepełnosprawnością, tłumaczy języka, pełnomocników lub rodziców z dzieckiem” – poinformowano w komunikacie.

reklama

W oddziale legalizacji pobytu cudzoziemców w pierwszej kolejności przyjmowane będą osoby, które otrzymały już wezwanie do osobistego stawiennictwa, a ich wcześniejsze wizyty zostały anulowane z powodu wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia