27 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Objęty kwarantanną zorganizował domówkę. Trafił do aresztu

WiadomościObjęty kwarantanną zorganizował domówkę. Trafił do aresztu

Policjanci interweniowali wobec 36-letniego mieszkańca gminy Jedwabno, który pomimo tego, iż niedawno wrócił z Holandii i był objęty kwarantanną, zorganizował sobie „domówkę”. Imprezę przerwali mu szczycieńscy policjanci, którzy ustalili, że jest on osobą poszukiwaną przez Sad Rejonowy w Szczytnie. Mężczyzna uchylał się od opłacenia grzywien za popełnione wykroczenia. Zgodnie z decyzją sądu został zatrzymany i przewieziony do policyjnej izby zatrzymań, specjalnie przygotowanej dla osób z podejrzeniem zakażenia koronawirusem.

reklama

W czwartek (30.04.2020r.) około godz. 21:00 policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego, zostali skierowani na interwencję do jednego z domów położonych w gminie Jedwabno. Okazało się, że pod tym adresem 36-letni mężczyzna, objęty kwarantanną domową, zorganizował w domu imprezę. Na miejscu szczycieńscy policjanci zastali 36-latka oraz jego 35-letniego kolegę. 35-latek przyszedł do „kumpla”, bo jak oświadczył ten zaprosił go na „piwko”.

W trakcie weryfikacji danych w policyjnych systemach informatycznych, okazało się, że 36-latek wrócił z Holandii, a w dodatku jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Szczytnie, cele odbycia kary pozbawienia wolności.

reklama

36-letniego mieszkańca gminy Jedwabno poddano badaniu na obecność COVID-19 i przewieziono do policyjnej izby zatrzymań, specjalnie przygotowanej dla osób z podejrzeniem zakażenia koronawirusem.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia