fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 10 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Objęty kwarantanną zorganizował domówkę. Trafił do aresztu

Policjanci interweniowali wobec 36-letniego mieszkańca gminy Jedwabno, który pomimo tego, iż niedawno wrócił z Holandii i był objęty kwarantanną, zorganizował sobie „domówkę”. Imprezę przerwali mu szczycieńscy policjanci, którzy ustalili, że jest on osobą poszukiwaną przez Sad Rejonowy w Szczytnie. Mężczyzna uchylał się od opłacenia grzywien za popełnione wykroczenia. Zgodnie z decyzją sądu został zatrzymany i przewieziony do policyjnej izby zatrzymań, specjalnie przygotowanej dla osób z podejrzeniem zakażenia koronawirusem.

W czwartek (30.04.2020r.) około godz. 21:00 policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego, zostali skierowani na interwencję do jednego z domów położonych w gminie Jedwabno. Okazało się, że pod tym adresem 36-letni mężczyzna, objęty kwarantanną domową, zorganizował w domu imprezę. Na miejscu szczycieńscy policjanci zastali 36-latka oraz jego 35-letniego kolegę. 35-latek przyszedł do „kumpla”, bo jak oświadczył ten zaprosił go na „piwko”.

W trakcie weryfikacji danych w policyjnych systemach informatycznych, okazało się, że 36-latek wrócił z Holandii, a w dodatku jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Szczytnie, cele odbycia kary pozbawienia wolności.

36-letniego mieszkańca gminy Jedwabno poddano badaniu na obecność COVID-19 i przewieziono do policyjnej izby zatrzymań, specjalnie przygotowanej dla osób z podejrzeniem zakażenia koronawirusem.

ŹródłoKWP Olsztyn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...