fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 12 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Karta Paliwowa – czy warto z niej skorzystać?

Czy wiesz, co może ci dać Karta Paliwowa? Czy warto decydować się na nią także wtedy, kiedy jest się leasingobiorcą? Jakie udogodnienie niesie ze sobą takie rozwiązanie? Oto jedne z pytań, które zadają sobie współcześni przedsiębiorcy. W artykule znajdziesz wyjaśnienie popularnych dylematów związanych z tym tematem. Przedstawimy także największe zalety Karty Paliwowej.

Karta Paliwowa – co to takiego? Podstawowe informacje

Jedną z opcji dodatkowych proponowanych m.in. przez niektórych leasingodawców jest Karta Paliwowa. Pierwsze modele pojawiły się na świecie już w latach 90. Korzystamy z nich także dziś i robimy to coraz częściej. Zwłaszcza kiedy decydujemy się na leasing samochodowy.

Jak wygląda tego typu przedmiot? Karty Paliwowe bardzo podobne są pod względem wyglądu i funkcjonowania do tradycyjnych kart płatniczych. Proponują je koncerny paliwowe, a także niektórzy leasingodawcy, np. Santander Consumer Multirent. W efekcie leasing samochodów można o wiele lepiej kontrolować. Przedsiębiorca otrzymuje narzędzie, które pozwala mu jeszcze łatwiej zarządzać wydatkami firmy. Bardzo często w ten sposób dochodzi do minimalizacji kosztów zakupu paliwa.

Największe zalety?

Karta Paliwowa obok pakietu ubezpieczeń zwykle stanowi opcję dodatkową, proponowaną do leasingu samochodu. Narzędzie umożliwia przedsiębiorcy efektywniejsze zarządzanie flotą swoich samochodów. Opcja taka pozwala zaoszczędzić czas i zminimalizować koszty.

Karta umożliwia równocześnie w wygodny sposób płacić za przejazdy, np. autostradami. Nie trzeba mieć przy sobie gotówki. Dodatkowo formalności ograniczone zostają do minimum. Mamy tu sposób na uproszczenie pracy działu księgowości. Przedsiębiorca otrzymuje jedynie dwie zbiorcze faktury zamiast kilkuset.

Przedmiot ten pozwala na kontrolę wydatków i wyeliminowanie niedozwolonych produktów. Służy do tego specjalne oprogramowanie karty. Dodatkowo firmy leasingowe mogą liczyć na różne rabaty od koncernów paliwowych.

Korzyści dla leasingobiorcy – niższe koszty

Oprócz tego każdy właściciel Karty Paliwowej może liczyć na obniżenie kosztów leasingu. Produkt dodatkowy wpływa korzystnie na warunki finansowe leasingu. Warto o tym pamiętać i finalnie wybrać jedną z najwygodniejszych opcji. Oprócz tego można brać udział wielu różnych promocjach i zbierać punkty Payback. Same plusy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...