fbpx
23 C
Olsztyn
wtorek, 11 maja, 2021
reklama

Zatrzymano mężczyznę, który ukradł 47 czekolad

reklama

Policjanci poinformowali o zatrzymaniu mężczyzny, który ukradł ze sklepu 47 czekolad wartych 550 zł. Mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć powodów kradzieży.

Policja poinformowała, że złodzieja zatrzymał personel sklepu, który na miejsce wezwał policję. „Sprawca przyznał się do kradzieży, choć nie potrafił wyjaśnić dlaczego to zrobił” – napisała w komunikacie policja.

Złodziej wpadł, ponieważ próbował wyjść ze sklepu z wózkiem zakupowym drzwiami wejściowymi. „Dla pracownicy, która właśnie przyszła do pracy wydało się dziwne to, że klient wychodzi z marketu niewłaściwymi drzwiami” – poinformowano.

reklama

Ukradzione czekolady złodziej schował do bawełnianej torby. Okazało się, że był wcześniej karany za kradzieże, grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

reklama
źródłoPAP

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze