fbpx
10 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

CBA wkroczyło na uniwersytet i do urzędu miasta

OlsztynCBA wkroczyło na uniwersytet i do urzędu miasta

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego pojawili się w piątek (6 czerwca) na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim oraz w Urzędzie Miasta. Śledczy zainteresowali się dokumentacją związaną ze sprzedażą działek budowlanych na uczelni oraz dokumentami dotyczącymi budowy Parku Centralnego.

reklama

– Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego faktycznie byli w miniony piątek w Urzędzie Miasta w Olsztynie i Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Zabezpieczone zostały pewne dokumenty, które będą teraz analizowane i weryfikowane.  tłumaczy Jacek Dobrzyński, rzecznik CBA. – Nie oznacza to od razu stawiania komuś zarzutów. Przyglądamy się sprawie i analizujemy dokumenty.

Potwierdzenie tej informacji uzyskaliśmy także od Wioletty Ustyjańczuk, rzeczniczki UWM, która dodała, że zabezpieczona dokumentacja dotyczy sprzedaży działek budowlanych. Z kolei w ratuszu dowiedzieliśmy się, że agenci zainteresowali się dokumentacją związaną z budową Parku Centralnego.

reklama
Marcin Kulasek: Afera PiS i PiSowska gra pozorów [OPINIE]

– Potwierdzam, że w funkcjonariusze CBA zapoznawali się w urzędzie miasta z dokumentami dotyczącymi budowy Parku Centralnego – mówi Aneta Szpaderska, rzeczniczka miasta.

red

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Marcin Kulasek: Minister sprawiedliwości, czyli zwykły obywatel [OPINIE]
Iwona Arent: Bóg, Honor i Ojczyzna to nie są frazesy
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji