fbpx
12 C
Olsztyn
sobota, 10 kwietnia, 2021
reklama

Znaleziono martwego mężczyznę w toalecie TOI TOI

reklama

W  jednej z publicznych toalet, znaleziono ciało mężczyzny. 

W czwartek (16.04) rano jeden z mieszkańców znalazł ciało mężczyzny w publicznej toalecie typu TOI TOI przy ul. Kasprowicza. Jedna z mieszkanek miasta twierdzi, że mogła widzieć mężczyznę dzień przed jego śmiercią:

„To prawdopodobnie ten sam człowiek, który wczoraj chodził po placu zabaw. Wyglądał na bardzo pijanego. Przewracał się, ktoś mu pomagał się podnieść. Że też wtedy nikt nie zadzwonił na policję, czy na pogotowie, może by mu to uratowało życie”

reklama

Znaleziono przy nim dowód osobisty, wynika z niego, że urodził się w 1968 roku, a jego najbliższa rodzina jest ze Szczytna. Szef lidzbarskiej prokuratury Andrzej Krzywiel o przyczynie zgonu:

„Nie miał żadnych obrażeń. Wygląda na to, że była śmierć naturalna, a nie wynik przestępstwa”

 

 

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: