-0 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 marca, 2023

Płyn do dezynfekcji rąk. Olsztyn: hurt & detal

Dlaczego warto stosować płyny do dezynfekcji?

Kup płyn TUTAJ.

Wszyscy są przerażeni chorobą wywoływaną przez koronawirusa SARS -2. Zagrożenie jest duże, wirus wywołujący chorobę COVID-19 jest roznoszony drogą kropelkową. Do organizmu może się przenieść bezpośrednio przez drogi oddechowe, ale również można go przenieść z powierzchni za pomocą rąk. Światowa Organizacja Zdrowia oraz lekarze wskazują, że najlepszą obroną przed tym groźnym wirusem jest dokładne mycie i dezynfekcja rąk. Te proste czynności mogą nas zabezpieczyć przed zarażeniem wirusa SARS-2. Jest to bowiem wirus osłonkowy, który jest podatny na zniszczenie niż wirusy bezosłonkowe. Osłonka jest zbudowana z tłuszczu, więc użycie mydła lub środka myjącego pomaga uszkodzić lub zniszczyć osłonkę, a dodatkowe zastosowanie środka dezynfekującego usuwa wszelkie pozostałości nie tylko wirusów, ale również innych mikroorganizmów. Ważne jest by środki odkażające były produkowane na bazie etanolu – jego stężenie powinno się wahać od 60 do 80% kup tutaj.

Dlaczego warto myć i dezynfekować ręce?

Jak wskazują lekarze na naszych dłoniach może się znajdować około 150 rodzajów różnych mikroorganizmów – bakterii, wirusów, grzybów. Są one przenoszone na najczęściej dotykanych przedmiotach – banknotach monetach, portfelach, czy też kartach płatniczych i dokumentach, nie wspominając już o klamkach, poręczach itp. Tą mikroflorę przenosimy we wrażliwe miejsca naszego ciała – w okolice nosa, oczu oraz ust. Stamtąd szybko dostają się do wnętrza organizmu, mogąc wywołać groźne choroby. Jak zapewniają lekarze z WHO w taki sposób najczęściej dostaje się do naszego organizmu wirus SARS-2. Dlatego jak najczęściej trzeba pamiętać o myciu oraz dezynfekcji rąk. Warto zaopatrzyć się w środki dezynfekujące ręce – do nabycia tutaj, a także dezynfekować powierzchnie, z które najczęściej są dotykane. Środki do dezynfekcji rąk można otrzymać w różnych opakowaniach od poręcznych kilkunastu mililitrowych, do ekonomicznych wersji w pięciolitrowych pojemnikach. Warto się zabezpieczyć i nie dać się koronawirusowi.

Jak zamówić płyn do dezynfekcji w Olsztynie?

Płyn do dezynfekcji można zamówić przez internet (kliknij – tutaj). W celu zamówienia większej ilości prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty e-mail w celu ustalenia kosztów wysyłki. Możliwy jest zakup również w sklepie stacjonarnym w siedzibie naszej firmy Olsztynie:

Dane kontaktowe:
Sklep Konopne Chmury
10-457 Olsztyn, ul. Wyszyńskiego 1/223
Cezal Business Center
Budynek B, 2 piętro, lokal 223
tel. 579 639 547
kontakt@konopnechmury.pl

Dodatkowe informacje:

  • Akceptujemy płatności online, kartą płatniczą (W siedzibie firmy), gotówką
  • Realizujemy dowozy na terenie Olsztyna. Resztę Polski obsługujemy wysyłkowo.
  • Prosimy o kontakt telefoniczny przed przybyciem w celu przygotowania odpowiedniej ilości płynu do dezynfekcji.
  • Aktualnie dysponujemy jedynie baniakami 5L
  • Skład: Etanol 70%, Glicerol
  • Data ważności: 24 miesiące od daty produkcji zdefiniowanej na opakowaniu produktu.
  • Karta charakterystyki produktu na życzenie klienta.
  • Produkt higieniczny, zastosowanie zgodne z kartą charakterystyki produktu: preparat w postaci cieczy, wirusobójczy, przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk.
  • Wystawiamy paragony & FV

Cena:

1 i więcej sztuk: 65 zł brutto ( 60,19 netto) / 5l

Płyn do dezynfekcji rąk. Olsztyn: hurt & detal Płyn do dezynfekcji rąk. Olsztyn: hurt & detal