fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 29 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Pół tysiąca naruszeń kwarantanny i złamania zasad poruszania się. Zorganizowali 18 urodziny w plenerze

Koronawirus Pół tysiąca naruszeń kwarantanny i złamania zasad poruszania się. Zorganizowali 18 urodziny...

Od piątku do poniedziałku policja na Warmii i Mazurach odnotowała blisko 500 wykroczeń związanych z nieprzestrzeganiem zakazów i ograniczeń w przemieszczaniu i grupowaniu oraz 30 złamań kwarantanny. Sanepid nałożył grzywny na kwotę 130 tys. zł.

Policja poinformowała we wtorek, że od piątku do poniedziałku policjanci w regionie odnotowali blisko 500 wykroczeń związanych z nieprzestrzeganiem zakazów i ograniczeń w przemieszczaniu i grupowaniu oraz 30 złamań kwarantanny.

Jedno z takich zdarzeń odnotowano w Barczewie pod Olsztynem, gdzie grupa nastolatków urządziła w plenerze 18. urodziny jednego z nich. Policja poinformowała, że oprócz złamania zakazu grupowania się w miejscu publicznym wbrew obowiązującym obostrzeniom oraz zakazom, jeden z biesiadników miał przy sobie marihuanę. „Ukrył ją w bieliźnie osobistej” – poinformowała policja.

Policja poinformowała, że w czasie świątecznego weekendu za złamanie zasad kwarantanny służby sanitarne nałożyły na 30 osób grzywny w trybie decyzji administracyjnych na kwotę 130 tys zł.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią
ŹródłoPAP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: