fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 26 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Warmińsko-mazurskie: Wyzdrowiało sześć kolejnych osób zakażonych koronawirusem

Koronawirus Warmińsko-mazurskie: Wyzdrowiało sześć kolejnych osób zakażonych koronawirusem

Wyzdrowiało sześć kolejnych osób z regionu, które były zakażone koronawirusem – poinformował w czwartek rzecznik wojewody warmińsko-mazurskiego Krzysztof Guzek. Do tej pory obecność wirusa SARS-CoV-2 wykryto w sumie u 95 osób z Warmii i Mazur.

Według rzecznika, wśród osób, które obecnie wyzdrowiały, jest troje dzieci przebywających w swoich domach: dwie dziewczynki i chłopiec. Pozostali to dwaj młodzi mężczyźni hospitalizowani dotychczas w szpitalu w Ostródzie oraz młoda kobieta, która była izolowana w domu. Wszyscy oni pochodzą z Elbląga.

Każda z tych osób była zakażona koronawirusem, a ostatnio otrzymała dwa wyniki ujemne testu, co oznacza, że jest już zdrowa.

Do tej pory w regionie wirusa SARS-CoV-2 wykryto u 95 osób; jedna z nich zmarła, a 17 wyzdrowiało.

Najwięcej, bo 26 potwierdzonych przypadków zakażeń odnotowano w powiecie nowomiejskim. Kolejne pod tym względem są: powiat iławski – 15 zakażonych, Elbląg – 14, Olsztyn – 12, powiat elbląski – sześciu, braniewski i olsztyński – po pięciu, ostródzki – czterech, olecki i piski – po dwóch oraz powiaty giżycki, kętrzyński, nidzicki szczycieński – po jednym.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią
ŹródłoPAP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: