fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

18 C
Olsztyn
wtorek, 26 maja, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Potrzebujesz komputerowych akcesoriów do pracy zdalnej? SL Computer działa w Olsztynie


Masz dla nas zdjęcie albo informację? Wyślij na [email protected] lub FB m.me/twojkurierolsztyn

Niemal z dnia na dzień mieszkania i domy wielu olsztyniaków zamieniły się w biura czy wręcz centra dowodzenia przeróżnych firm. W zadbaniu o odpowiedni poziom home office pomaga m.in. zespół SL Computer. Renomowany salon i serwis komputerowy ma teraz ręce pełne roboty!

– Potrzeby są najróżniejsze, a my robimy, co możemy, by sprostać oczekiwaniom – przekonuje Andrzej Grochowski, właściciel SL Computer.

Dla jednego z najdłużej istniejących salonów oraz serwisów komputerowych w Olsztynie domowa izolacja klientów to również czas próby.

– Wielkopowierzchniowe sklepy nie działają i prowadzą tylko sprzedaż internetową. My jesteśmy na miejscu i stale do dyspozycji klientów. Można do nas wpaść, ale na życzenie klientów, na terenie Olsztyna i w bezpośredniej okolicy, realizujemy również dostawy pod wskazany adres – tłumaczy Andrzej Grochowski. I dodaje: – Wiele osób uświadomiło sobie, że to, jakim sprzętem komputerowym dysponujemy w domu jest bardzo ważne. Jest mnóstwo zamówień dotyczących monitorów, drukarek, skanerów, nowych routerów…

Praca z domu to sprawa bardzo ważna, ale istotna w tym trudnym czasie jest również rozrywka czy – jak kto woli – walka z nudą. Tu też ekipa SL Computer stara się być na posterunku.

– Wiele osób zabija teraz czas grając na komputerze lub porządkując zdjęcia albo inne archiwa. Widać to również po zamówieniach, bo mamy wiele zapytań na przykład o dyski zewnętrzne czy karty graficzne – wylicza szef SL Computer.

Jego zdaniem w przyszłości kryzysowa sytuacja może się przełożyć na mocniejsze utożsamianie się klientów z lokalnymi firmami, które obecnie są „bliżej ludzi”.

– Już teraz czuć taką atmosferę chęci wspierania siebie nawzajem. To chyba jeden z nielicznych pozytywów tej dramatycznej sytuacji – uważa Grochowski.

Salon i serwis komputerowy SL Computer działają w Śródmieściu, tuż obok ratusza, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 18. Punkt jest czynny od godziny 10:00 do 18:00 w tygodniu i od godziny 10:00 do 14:00 w soboty.

Pytania i zamówienia można składać również telefonicznie pod nr 89 527 98 80 oraz 601 591 121 (numer dla firm).

SL Computer

ul. M.C.Skłodowskiej 18/20
10-900 Olszty
slc.com.pl

www.facebook.com/slcomputer

1 KOMENTARZ

  1. Jestem leciwym użytkownikiem (dobrze po 70-ce) internetu i sprzętu komputerowego. Jakiś czas temu padł mój ulubiony laptop. Żal mi było się z nim rozstać. Szukałem pomocy w różnych firmach, również poza Olsztynem. Niestety bezskutecznie. A to niedostępne na rynku części, a to nie da się zdiagnozować. Oni jednak pomogli. Sprzęt wrócił do mnie całkowicie sprawny i wcale nie za takie wielkie pieniądze. Znacznie mniejsze, niż musiałbym wydać na nowy. Są naprawdę dobrzy. Wiedzą co robią i za to ich chwalę „po wszystkich odpustach”. Pozdrawiam i polecam.

    1
    2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Warte uwagi

Zamieszkaj w Olsztynie

Wszystkich ludzi łączy pragnienie, żeby dobrze im się żyło w miejscu zamieszkania. Stolica województwa warmińsko-mazurskiego znakomicie odpowiada takim wymaganiom. Naukowcy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie wraz...

Innowacyjna automatyczna kurtyna dezynfekująca stanęła w Szpitalu Wojewódzki w Olsztynie

Pochodząca z Olsztyna spółka JCP Medica, jako pierwsza w Polsce, opracowała innowacyjny i skuteczny sposób dezynfekcji ludzi – automatyczną kurtynę dezynfekującą. Produkt można zastosować...

Trwają dostawy środków ochrony dla szpitali i przedszkoli

Z magazynów Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego rozwożone są środki ochrony osobistej, które trafiają do szpitali, zespołów ratownictwa medycznego i przedszkoli. W zasobach, które najpierw dotarły w...

Konkurs