fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 27 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Potrzebujesz komputerowych akcesoriów do pracy zdalnej? SL Computer działa w Olsztynie

Artykuł sponsorowany Potrzebujesz komputerowych akcesoriów do pracy zdalnej? SL Computer działa w Olsztynie

Niemal z dnia na dzień mieszkania i domy wielu olsztyniaków zamieniły się w biura czy wręcz centra dowodzenia przeróżnych firm. W zadbaniu o odpowiedni poziom home office pomaga m.in. zespół SL Computer. Renomowany salon i serwis komputerowy ma teraz ręce pełne roboty!

– Potrzeby są najróżniejsze, a my robimy, co możemy, by sprostać oczekiwaniom – przekonuje Andrzej Grochowski, właściciel SL Computer.

Dla jednego z najdłużej istniejących salonów oraz serwisów komputerowych w Olsztynie domowa izolacja klientów to również czas próby.

– Wielkopowierzchniowe sklepy nie działają i prowadzą tylko sprzedaż internetową. My jesteśmy na miejscu i stale do dyspozycji klientów. Można do nas wpaść, ale na życzenie klientów, na terenie Olsztyna i w bezpośredniej okolicy, realizujemy również dostawy pod wskazany adres – tłumaczy Andrzej Grochowski. I dodaje: – Wiele osób uświadomiło sobie, że to, jakim sprzętem komputerowym dysponujemy w domu jest bardzo ważne. Jest mnóstwo zamówień dotyczących monitorów, drukarek, skanerów, nowych routerów…

Praca z domu to sprawa bardzo ważna, ale istotna w tym trudnym czasie jest również rozrywka czy – jak kto woli – walka z nudą. Tu też ekipa SL Computer stara się być na posterunku.

– Wiele osób zabija teraz czas grając na komputerze lub porządkując zdjęcia albo inne archiwa. Widać to również po zamówieniach, bo mamy wiele zapytań na przykład o dyski zewnętrzne czy karty graficzne – wylicza szef SL Computer.

Jego zdaniem w przyszłości kryzysowa sytuacja może się przełożyć na mocniejsze utożsamianie się klientów z lokalnymi firmami, które obecnie są „bliżej ludzi”.

– Już teraz czuć taką atmosferę chęci wspierania siebie nawzajem. To chyba jeden z nielicznych pozytywów tej dramatycznej sytuacji – uważa Grochowski.

Salon i serwis komputerowy SL Computer działają w Śródmieściu, tuż obok ratusza, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 18. Punkt jest czynny od godziny 10:00 do 18:00 w tygodniu i od godziny 10:00 do 14:00 w soboty.

Pytania i zamówienia można składać również telefonicznie pod nr 89 527 98 80 oraz 601 591 121 (numer dla firm).

SL Computer

ul. M.C.Skłodowskiej 18/20
10-900 Olszty
slc.com.pl

www.facebook.com/slcomputer

Przeczytaj także:

1 KOMENTARZ

  1. Jestem leciwym użytkownikiem (dobrze po 70-ce) internetu i sprzętu komputerowego. Jakiś czas temu padł mój ulubiony laptop. Żal mi było się z nim rozstać. Szukałem pomocy w różnych firmach, również poza Olsztynem. Niestety bezskutecznie. A to niedostępne na rynku części, a to nie da się zdiagnozować. Oni jednak pomogli. Sprzęt wrócił do mnie całkowicie sprawny i wcale nie za takie wielkie pieniądze. Znacznie mniejsze, niż musiałbym wydać na nowy. Są naprawdę dobrzy. Wiedzą co robią i za to ich chwalę „po wszystkich odpustach”. Pozdrawiam i polecam.

    1
    2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: