fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 24 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Do 5 tys. zł grzywny dla pięciu 18-latków za łamanie zakazu zgromadzeń

Wiadomości Do 5 tys. zł grzywny dla pięciu 18-latków za łamanie zakazu zgromadzeń

Do pięciu tysięcy złotych grzywny grozi pięciu nastolatkom, którzy wbrew zakazowi spotkali się parku. Wobec dwóch nieletnich dziewcząt (16 l.) policja skierowała wnioski do sądu rodzinnego.

Jak powiedziała w piątek oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Malborku Sylwia Kowalewska, „policja skieruje do sądu wniosek o ukaranie grzywną do 5 tys. zł. pięciu młodych mężczyzn, którzy niedawno skończyli 18 lat za łamanie zakazu gromadzenia się”.

„Wobec dwóch nieletnich dziewcząt, które mają 16 lat, skierujemy odpowiednie wnioski do sądu rodzinnego” – dodała Kowalewska.

Siedmioro młodych ludzi spotkało się w czwartek po południu w parku przy ul. Ciepłej w Malborku. Policję zawiadomili mieszkańcy, którzy zauważyli młodzież łamiącą przepisy o zakazie zgromadzeń.

Na Pomorzu zdiagnozowano trzy kolejne przypadki zarażenia wirusem SARS-Cov-2, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych – poinformowało w piątek biuro prasowe wojewody pomorskiego. Łącznie w regionie jest 31 chorych na COVID-19.

Przeczytaj także:

ŹródłoPAP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: