fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

10.5 C
Olsztyn
środa, 8 kwietnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Do 5 tys. zł grzywny dla pięciu 18-latków za łamanie zakazu zgromadzeń

reklama
Koronawirus raport na żywo z Olsztyna i woj. warminsko-mazurskiego RAPORT

Do pięciu tysięcy złotych grzywny grozi pięciu nastolatkom, którzy wbrew zakazowi spotkali się parku. Wobec dwóch nieletnich dziewcząt (16 l.) policja skierowała wnioski do sądu rodzinnego.

Jak powiedziała w piątek oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Malborku Sylwia Kowalewska, „policja skieruje do sądu wniosek o ukaranie grzywną do 5 tys. zł. pięciu młodych mężczyzn, którzy niedawno skończyli 18 lat za łamanie zakazu gromadzenia się”.

„Wobec dwóch nieletnich dziewcząt, które mają 16 lat, skierujemy odpowiednie wnioski do sądu rodzinnego” – dodała Kowalewska.

reklama

Siedmioro młodych ludzi spotkało się w czwartek po południu w parku przy ul. Ciepłej w Malborku. Policję zawiadomili mieszkańcy, którzy zauważyli młodzież łamiącą przepisy o zakazie zgromadzeń.

Na Pomorzu zdiagnozowano trzy kolejne przypadki zarażenia wirusem SARS-Cov-2, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych – poinformowało w piątek biuro prasowe wojewody pomorskiego. Łącznie w regionie jest 31 chorych na COVID-19.

reklama
ŹródłoPAP
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Potrzebujesz komputerowych akcesoriów do pracy zdalnej? SL Computer działa w Olsztynie

Niemal z dnia na dzień mieszkania i domy wielu olsztyniaków zamieniły się w biura czy wręcz centra dowodzenia przeróżnych firm. W zadbaniu o odpowiedni...

Konopne chmury przyłączają się do walki z koronawirusem

„Drodzy mieszkańcy Olsztyna, z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa, w pełni popieram inicjatywę pozostania w domu na czas zagrożenia epidemicznego i wychodzę naprzeciwko waszym...

Konkurs