fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

10.5 C
Olsztyn
środa, 8 kwietnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Cztery nowe przypadki zakażenia koronawirusem. W sumie 43 chorych na Warmii i Mazurach

reklama
Koronawirus raport na żywo z Olsztyna i woj. warminsko-mazurskiego RAPORT

O czterech nowych przypadkach zakażenia koronawirusem na Warmii i Mazurach poinformował w piątek rzecznik wojewody Krzysztof Guzek. W sumie do tej pory zachorowały 43 osoby; jedna wyzdrowiała.

– Obecnie zdiagnozowane osoby to chłopiec z powiatu braniewskiego, starsza kobieta z powiatu kętrzyńskiego oraz kobieta i mężczyzna w średnim wieku z powiatu nowomiejskiego. Stan wszystkich jest dobry – podały służby wojewody.

Jedna z tych osób wróciła z Niemiec, a pozostali chorzy zakazili się lokalnie. Jedna z osób jest hospitalizowana.

reklama

W regionie do tej pory zachorowały 43 osoby, a jedna wyzdrowiała. W raporcie dziennym opublikowanym w czwartek wieczorem Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki podał, że hospitalizowanych z powodu koronawirusa jest 48 osób. Pacjenci są w szpitalach w Ostródzie, Elblągu i w dziecięcym w Olsztynie. Na kwarantannie pozostaje 4499 osób, a nadzorem epidemiologicznym objęto 2825 osób.

Ministerstwo Zdrowia podało w piątek rano, że w sumie liczba osób zakażonych koronawirusem wynosi obecnie 1244, w tym 16 osób zmarło.

reklama
ŹródłoPAP
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Potrzebujesz komputerowych akcesoriów do pracy zdalnej? SL Computer działa w Olsztynie

Niemal z dnia na dzień mieszkania i domy wielu olsztyniaków zamieniły się w biura czy wręcz centra dowodzenia przeróżnych firm. W zadbaniu o odpowiedni...

Konopne chmury przyłączają się do walki z koronawirusem

„Drodzy mieszkańcy Olsztyna, z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa, w pełni popieram inicjatywę pozostania w domu na czas zagrożenia epidemicznego i wychodzę naprzeciwko waszym...

Konkurs