fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

10.5 C
Olsztyn
środa, 8 kwietnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Policja jeździ po Olsztynie i puszcza komunikat przez głośniki do mieszkańców

reklama
Koronawirus raport na żywo z Olsztyna i woj. warminsko-mazurskiego RAPORT

Policjanci apelują o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń służb. W tym trudnym dla wszystkich momencie ważne jest, aby stosować się do poleceń wszystkich funkcjonariuszy! Na ulicach Olsztyna i powiatu olsztyńskiego policjanci emitują komunikaty ostrzegawcze przez megafony z radiowozów.

Od wczoraj (24.03.2020) na terenie Olsztyna i powiatu olsztyńskiego z policyjnych radiowozów emitowane są przez megafon komunikaty głosowe z związku z panującą na terenie całego kraju epidemią koronawirusa. Ich celem jest przede wszystkim przypomnienie mieszkańcom o zachowaniu środków ostrożności po to, by zminimalizować ryzyko rozprzestrzenienia się wirusa.

Na ulicach miast słychać hasło: „(…) W związku z epidemią koronawirusa prosimy nie grupować się i dla własnego bezpieczeństwa pozostać w domach (…)”. „apelujemy zostańcie w domach..”

reklama

Zwracamy się z kolejnym przesłaniem o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń służb. Solidaryzujmy się z całym społeczeństwem przystępując do akcji #zostanwdomu.

reklama
reklama

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Potrzebujesz komputerowych akcesoriów do pracy zdalnej? SL Computer działa w Olsztynie

Niemal z dnia na dzień mieszkania i domy wielu olsztyniaków zamieniły się w biura czy wręcz centra dowodzenia przeróżnych firm. W zadbaniu o odpowiedni...

Konopne chmury przyłączają się do walki z koronawirusem

„Drodzy mieszkańcy Olsztyna, z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa, w pełni popieram inicjatywę pozostania w domu na czas zagrożenia epidemicznego i wychodzę naprzeciwko waszym...

Konkurs