21 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024
reklama

Policja jeździ po Olsztynie i puszcza komunikat przez głośniki do mieszkańców

WiadomościPolicja jeździ po Olsztynie i puszcza komunikat przez głośniki do mieszkańców

Policjanci apelują o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń służb. W tym trudnym dla wszystkich momencie ważne jest, aby stosować się do poleceń wszystkich funkcjonariuszy! Na ulicach Olsztyna i powiatu olsztyńskiego policjanci emitują komunikaty ostrzegawcze przez megafony z radiowozów.

reklama

Od wczoraj (24.03.2020) na terenie Olsztyna i powiatu olsztyńskiego z policyjnych radiowozów emitowane są przez megafon komunikaty głosowe z związku z panującą na terenie całego kraju epidemią koronawirusa. Ich celem jest przede wszystkim przypomnienie mieszkańcom o zachowaniu środków ostrożności po to, by zminimalizować ryzyko rozprzestrzenienia się wirusa.

Na ulicach miast słychać hasło: “(…) W związku z epidemią koronawirusa prosimy nie grupować się i dla własnego bezpieczeństwa pozostać w domach (…)”. “apelujemy zostańcie w domach..”

reklama

Zwracamy się z kolejnym przesłaniem o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń służb. Solidaryzujmy się z całym społeczeństwem przystępując do akcji #zostanwdomu.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Nnn
26 marca 2020 10:37

Wariatom którzy nie przestrzegają
kwarantanny bo niestety tacy w naszym społeczeństwie są.

???
25 marca 2020 22:12

Po co komunikują to ludziom którzy są w domach …masło maślane

Polecane