fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 22 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Brytyjski następca tronu, książę Karol ma pozytywny wynik testu na koronawirusa

Koronawirus Brytyjski następca tronu, książę Karol ma pozytywny wynik testu na koronawirusa

Brytyjski następca tronu, książę Karol ma pozytywny wynik testu na koronawirusa – potwierdziła w środę jego rzeczniczka. Dodała, że objawy choroby u niego są bardzo łagodne.

Jako pierwsza informację o potwierdzeniu koronawirusa u 71-letniego Karola podała stacja ITV.O sytuacji rodziny królewskiej informuje na Twitterze Chris Ship, ekspert i znawca monarchii. Na bieżąco relacjonuje, co się dzieje. Książę Karol i Camilla zostali odizolowani od wszystkich. Obecnie przebywają w swoim domu Burnham w Balmoral Estate w Szkocji. Książę Karol ostatni raz widział się z królową Elżbietą II 12 marca – podaje Reuters. Nie mogła się od niego zarazić – oceniają eksperci.

 

 

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x