fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 18 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Liga Przyszłych Olimpijczyków rusza po raz drugi

Wiadomości Liga Przyszłych Olimpijczyków rusza po raz drugi

Organizuje ją Siatkarski Ośrodek Szkolny przy Gimnazjum Nr 8 im. Cypriana Kamila Norwida w Olsztynie. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Liga Przyszłych Olimpijczyków” to cykl turniejów minisiatkówki i konsultacji treningowych, skierowanych do chłopców z klas 4-6 szkół podstawowych. Ma on zachęcać uczniów do aktywności ruchowej poprzez grę w piłkę siatkową, a także popularyzować tę dziedzinę sportu. Liga jest realizowana w ramach projektu Akademii SOS oraz ogólnopolskiego programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, wdrażanego przez Polski Związek Piłki Siatkowej. Patronat nad Akademią sprawuje Klub Sportowy AZS UWM w Olsztynie.

Z myślą o szkoleniu przyszłych siatkarzy rusza już II edycja wydarzenia. Wszyscy zainteresowani treningami minisiatkówki mogą znaleźć szczegółowe informacje o projekcie oraz numery telefonów do trenerów piłki siatkowej na stronie Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 4 (TUTAJ).

Udział w Lidze Przyszłych Olimpijczyków jest bezpłatny.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x