18 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024
reklama

Zmarł dziś 2 pacjent z powodu koronawirusa. 27 nowych przypadków zarażenia w Polsce

WiadomościZmarł dziś 2 pacjent z powodu koronawirusa. 27 nowych przypadków zarażenia ...

Mamy 27 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. 2 osoby zmarły. 

reklama

O pierwszych 11 dowiedzieliśmy się przed godziną 9 rano. Potwierdzone przypadki dotyczyły: 5 osób z woj. śląskiego, po 2 osoby z woj. pomorskiego i zachodniopomorskiego oraz po 1 osobie z woj. warmińsko-mazurskiego i podkarpackiego. Jednocześnie pojawiła się informacja, że w szpitalu w Poznaniu zmarła 37-letnia kobieta, która trafiła do szpitala w stanie ciężkim ze współistniejacymi chorobami. “Zgodnie z diagnozą lekarzy, powodem śmierci zmarłej dziś 37-letniej pacjentki z Poznania było zakażenie koronawirusem i choroby, które pojawiły się w następstwie zakażenia” – podało MZ.

Po godzinie 12 dowiedzieliśmy się o kolejnych 16 zarażonych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 5 osób z woj. lubelskiego, 4 osób z woj. małopolskiego, 3 osób z woj. dolnośląskiego, 2 osób z woj. podkarpackiego oraz po 1 osobie z woj. pomorskiego i opolskiego.

reklama

“Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Radomiu zmarła siódma osoba zakażona koronawirusem. To 43-letni mężczyzna, który był w stanie ciężkim. Diagnoza lekarzy wskazuje na śmierć z powodu zakażenia koronawirusem.” – podało ministerstwo Zdrowia.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 563/7(wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Przeczytaj także:

reklama

21 przypadek koronawirusa na Warmii i Mazurach

Ujawniono gdzie mieszkają osoby na kwarantannie. Najwięcej tuż pod Olsztynem

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane