fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 26 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

35-latek spotkał się z koleżanką w jej mieszkaniu w centrum Olsztyna. Mężczyzna dostał cios nożem

Wiadomości 35-latek spotkał się z koleżanką w jej mieszkaniu w centrum Olsztyna. Mężczyzna...

Olsztyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o usiłowanie spowodowania ciężkiego uszczerbku za zdrowiu. Mężczyzna zadał cios nożem napotkanemu w mieszkaniu mężczyźnie. 68-latek będzie odpowiadał w warunkach tzw. recydywy i grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.

W ubiegłym tygodniu (09.03) w nocy przy jednym z budynków na terenie Olsztyna został znaleziony ranny 35-latek. Osoba, która zauważyła poszkodowanego, na miejsce wezwała Zespół Ratownictwa Medycznego. Załoga zabrała mężczyznę do szpitala z raną kłutą ciała.
Nad ustaleniem okoliczności, w których ranny został 35-latek pracowali funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Bardzo szybko ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie tego przestępstwa. Okazał się nim 68-letni mieszkaniec Olsztyna. Z ustaleń śledczych wynika, że tamtej nocy poszkodowany 35-latek spotkał się z koleżanką, z którą wspólnie weszli do jednego z mieszkań na terenie Olsztyna po jej rzeczy i tam został niespodziewanie ugodzony nożem przez jednego z lokatorów. Następnie poszkodowany uciekł z mieszkania.

68-latek usłyszał zarzut usiłowania spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu, nie potrafił jednak racjonalnie wytłumaczyć, dlaczego zaatakował 35-latka, który wszedł do mieszkania wraz z koleżanką.
Okazało się, że 68-latek był wcześniej karany za podobne przestępstwa, dlatego będzie odpowiadać w warunkach tzw. recydywy. Grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności. Na wniosek śledczych sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: