Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
-1 C
Olsztyn
niedziela, 26 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Próbował połknąć woreczek z marihuaną

reklama

W ten sposób 23-letni mieszkaniec Ełku chciał uniknąć odpowiedzialności za posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze udaremnili mu jednak ten desperacki ruch. Dodatkowo w czasie przeszukania jego mieszkania policjanci ujawnili przyrządy służące do wytwarzania środków odurzających. 

Policjanci z Olsztyńskiego Oddziału Prewencji pełniący wakacyjną służbę na terenie Ełku zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie marihuanę. Podczas kontroli osobistej funkcjonariusze poprosili 23-latka o okazanie zawartości saszetki, którą miał przy sobie. Chwilę później zauważyli, jak mężczyzna wyciąga coś z torby, wkłada to sobie do ust i zaczyna przeżuwać. Funkcjonariusze kazali mu to natychmiast wypluć.

Okazało się, że mężczyzna próbował połknąć woreczek strunowy z suszem roślinnym. Policjantom przyznał, że to marihuana – chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej, usiłował w ten sposób pozbyć się narkotyku. Jeżeli badania laboratoryjne ostatecznie potwierdzą pierwsze wyniki świadczące o tym, że są to narkotyki, mężczyzna odpowie przed sądem za posiadanie środków odurzających.

reklama

Ponadto podczas przeszukania mieszkania mężczyzny policjanci ujawnili w szafie przyrządy służące do niedozwolonego wytwarzania środków odurzających. W tej sprawie 23-latek usłyszał już zarzut, do którego się przyznał.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii jest to czyn zagrożony karą do 2 lat pozbawienia wolności.

reklama

styczeń, 2020

30STY18:00Wernisaż: Paweł Pierściński "Fotografia"BWA Olsztyn, Al. Marszałka J. Piłsudskiego 38

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X