fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 24 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Próbował połknąć woreczek z marihuaną

Wiadomości Próbował połknąć woreczek z marihuaną

W ten sposób 23-letni mieszkaniec Ełku chciał uniknąć odpowiedzialności za posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze udaremnili mu jednak ten desperacki ruch. Dodatkowo w czasie przeszukania jego mieszkania policjanci ujawnili przyrządy służące do wytwarzania środków odurzających. 

Policjanci z Olsztyńskiego Oddziału Prewencji pełniący wakacyjną służbę na terenie Ełku zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie marihuanę. Podczas kontroli osobistej funkcjonariusze poprosili 23-latka o okazanie zawartości saszetki, którą miał przy sobie. Chwilę później zauważyli, jak mężczyzna wyciąga coś z torby, wkłada to sobie do ust i zaczyna przeżuwać. Funkcjonariusze kazali mu to natychmiast wypluć.

Okazało się, że mężczyzna próbował połknąć woreczek strunowy z suszem roślinnym. Policjantom przyznał, że to marihuana – chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej, usiłował w ten sposób pozbyć się narkotyku. Jeżeli badania laboratoryjne ostatecznie potwierdzą pierwsze wyniki świadczące o tym, że są to narkotyki, mężczyzna odpowie przed sądem za posiadanie środków odurzających.

Ponadto podczas przeszukania mieszkania mężczyzny policjanci ujawnili w szafie przyrządy służące do niedozwolonego wytwarzania środków odurzających. W tej sprawie 23-latek usłyszał już zarzut, do którego się przyznał.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii jest to czyn zagrożony karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj także:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: