fbpx
12 C
Olsztyn
sobota, 10 kwietnia, 2021
reklama

„Korona tu, korona tam, korona ch*** zrobi nam”. Jest już reakcja UWM

reklama

Przymusowa przerwa od zajęć w szkołach i na uczelniach ma uchronić nas od rozprzestrzeniania się koronawirusa. Jednak nie wszyscy traktują sytuację poważnie i wręcz generują sytuacje, których powinni unikać. Zareagował już uczenlnia. 

W jednym z serwisów społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać wyraźnie rozbawionych studentów UWM, bawiących się w kortowskim lokalu. Kilkanaście osób, w tłoku, wykrzykuje niewybredną piosenkę „Korona tu, Korona tam, Korona ch… zrobi nam”.

Dosyć szybko odniosła się do sprawy olsztyńska uczelnia.

reklama

W Internecie pojawia się mnóstwo nieodpowiedzialnych materiałów związanych z wyjątkową sytuacją panującą w kraju. Jest nam bardzo przykro, jeśli w niektórych z nich występują nasi studenci. Pragniemy wyrazić swój stanowczy sprzeciw wobec takiego zachowania. Materiały analizujemy i podejmiemy odpowiednie kroki współmierne do postaw prezentowanych w tych materiałach.

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: