fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 4 grudnia, 2022
reklama

Mężczyzna w wystylizowanej brodzie jest poszukiwany przez Olsztyńską policję

WiadomościMężczyzna w wystylizowanej brodzie jest poszukiwany przez Olsztyńską policję

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne mężczyzny, który może mieć związek z popełnionym przestępstwem. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na zdjęciu są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia mienia – drzwi wejściowych jednego ze sklepów na terenie miasta. Wartość strat oszacowano na blisko 2500 złotych.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać mężczyznę, który może mieć związek z popełnionym przestępstwem.

Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na zdjęciu można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel.: 89 522 38 42, 89 522 38 32, 89 522 34 24 lub na skrzynkę mailową:joanna.burakiewicz@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

Aktualizacja:

Po tym jak opublikowaliśmy wizerunek mężczyzny podejrzewanego o zniszczenie drzwi wejściowych do jednego z marketów na terenie miasta, do komendy zgłosił się 21-latek, który przyznał się do zniszczenia mienia. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Dziś (13.03.2020) do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zgłosił się 21-latek i przyznał się do zniszczenia drzwi wejściowych jednego ze sklepów.

reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze