fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 21 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Mecz siatkarzy Indykpol AZS bez publiczności. Wstrzymana sprzedaż biletów na mecz Stomilu Olsztyn

Koronawirus Mecz siatkarzy Indykpol AZS bez publiczności. Wstrzymana sprzedaż biletów na mecz Stomilu...

Grający w ekstraklasie siatkarzy Indykpol AZS Olsztyn poinformował we wtorek, że mecz z Jastrzębskim Węglem w środę 18 marca, odbędzie się bez udziału publiczności. Grający w 1. lidze piłkarskiej Stomil Olsztyn podał, że wstrzymuje sprzedaż biletów na sobotnie spotkanie z Chrobrym Głogów.

„Mając na uwadze negatywną ocenę stanu bezpieczeństwa wynikającą z analizy sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, uprzejmie informuję, że na podstawie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych zakazywane będą planowane lub przeprowadzane imprezy masowe z udziałem publiczności”- poinformował w komunikacie przesłanym we wtorek wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki.

Wskazał, że „należy zwrócić uwagę na możliwość przeprowadzania niektórych imprez masowych, zwłaszcza sportowych, bez udziału publiczności”. „Bardzo proszę o zrozumienie zaistniałej sytuacji i współdziałanie z organami administracji publicznej w tej sprawie, w tym potwierdzanie, że dana impreza masowa mimo otrzymania stosownego zezwolenia nie zostanie przeprowadzona lub zostanie przeprowadzona bez udziału publiczności, tak, by nie było konieczne jej przerywanie”- podkreślił wojewoda Chojecki.

Grający w ekstraklasie siatkarzy Indykpol AZS Olsztyn poinformował we wtorek, że w związku z decyzją organów administracyjnych o zakazie organizacji imprez masowych, mecz z Jastrzębskim Węglem, który został zaplanowany w Hali Urania w środę 18 marca, odbędzie się bez udziału publiczności. „Kibice, którzy zakupili bilety, otrzymają zwrot środków pieniężnych” – podał klub. Na mecze siatkarzy w olsztyńskiej Uranii przychodziło dotychczas średnio po 2,2 tys. kibiców.

Grający w 1. lidze piłkarskiej Stomil Olsztyn poinformował we wtorek, że w związku z decyzją organu prowadzącego rozgrywki, wstrzymuje sprzedaż biletów na sobotnie spotkanie z Chrobrym Głogów „do odwołania”. „Więcej informacji podamy w czwartek” – zapowiedział klub. Poprzedni mecz Stomilu na stadionie przy al. Piłsudskiego w Olsztynie obserwowało blisko 2,5 tys. kibiców”.

Centrum targowo- konferencyjne Expo Mazury S.A. w Ostródzie poinformowało, że „na wniosek Warmińsko–Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego, w związku z niepokojem wynikającym z pojawienia się w Polsce przypadków zarażenia wirusem SARS-Cov-2 oraz zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi organizowania imprez postanowiono przesunąć termin Targów budownictwa i wyposażenia wnętrz Twój Dom, Twój Ogród 2020 oraz Kiermaszu Ogrodniczego Zielona Arena, które zgodnie z planem miały odbyć się 28-29 marca 2020 roku”.

Nowy termin tych wydarzeń ma być podany wkrótce, po konsultacjach z klientami i partnerami. Już w poprzednim tygodniu organizatorzy zdecydowali natomiast o przesunięciu zapowiadanych na 14-15 marca targów motoryzacyjnych Auto Moto Arena w Ostródzie na 23-24 maja 2020 r.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią
ŹródłoPAP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

W końcu otworzył się w Olsztynie karaoke-pub. Muzyka na żywo 5 dni w tygodniu!

Już nie musisz szukać idealnego miejsca na spędzenie wieczoru ze znajomymi. Wpadajcie na karaoke do "V.S 20" na olsztyńskiej "starówce". Karaoke, kawiarnia i pub w...

Przeczytaj także: