fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 26 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Olsztynianin odpowie za uprawiane w domu konopie

Wiadomości Olsztynianin odpowie za uprawiane w domu konopie

Kara nawet 3 lat pozbawienia wolności może grozić 25-letniemu mężczyźnie, przy którym policjanci znaleźli woreczek z marihuaną. Kolejne opakowania z suszem i krzaki konopi indyjskich odkryli w jego mieszkaniu. 

Jak informuje Komenda Miejska Policji, legitymowanie mężczyzny, który zainteresował olsztyńskich policjantów w niedzielną noc na ul. Wyspiańskiego w Olsztynie, zakończyło się zatrzymaniem 25-letniego mieszkańca miasta. Mundurowi znaleźli bowiem przy nim woreczek strunowy z suszem roślinnym.

Poza tym podczas przeszukania miejsca zamieszkania olsztynianina funkcjonariusze znaleźli kolejne woreczki z podobną zawartością oraz dwie doniczki z roślinkami przypominającymi konopie indyjskie.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów posiadania i uprawy środków odurzających. 25-latek nie kwestionował swojej winy. Teraz odpowie przed sądem.

25-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

8 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: