fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Olsztynianin odpowie za uprawiane w domu konopie

OlsztynOlsztynianin odpowie za uprawiane w domu konopie

Kara nawet 3 lat pozbawienia wolności może grozić 25-letniemu mężczyźnie, przy którym policjanci znaleźli woreczek z marihuaną. Kolejne opakowania z suszem i krzaki konopi indyjskich odkryli w jego mieszkaniu. 

reklama

Jak informuje Komenda Miejska Policji, legitymowanie mężczyzny, który zainteresował olsztyńskich policjantów w niedzielną noc na ul. Wyspiańskiego w Olsztynie, zakończyło się zatrzymaniem 25-letniego mieszkańca miasta. Mundurowi znaleźli bowiem przy nim woreczek strunowy z suszem roślinnym.

Poza tym podczas przeszukania miejsca zamieszkania olsztynianina funkcjonariusze znaleźli kolejne woreczki z podobną zawartością oraz dwie doniczki z roślinkami przypominającymi konopie indyjskie.

reklama

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów posiadania i uprawy środków odurzających. 25-latek nie kwestionował swojej winy. Teraz odpowie przed sądem.

25-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policja z Ostródy zatrzymała mężczyznę za kradzież wózka dziecięcego
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

8 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anna
27 listopada 2015 18:53

Cieszę się że już w pl nie mieszkam…

masakra..
27 listopada 2015 09:53

ale jak to nie moga legitymowac obywatela bezpodstawnie…to jest chore..

Polecane
Ogłoszenia
42-latek ponownie złapany na przekroczeniu prędkości. Policja nałożyła na niego mandat w wysokości 3 tys. zł i zatrzymała prawo jazdy
Samochód osobowy w rowie – niebezpieczne zdarzenie na drodze
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji