fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 5 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Potrącenie 21-latki na Jarotach pod kościołem

Wiadomości Potrącenie 21-latki na Jarotach pod kościołem

Dziś przed godziną 19 doszło do potrącenia na ul. Wilczyńskiego. 21-latka została zabrana na obserwację do szpitala. 

Wyślij nam zdjęcia i filmiki na m.me/twojkurierolsztyn

Na miejsce zdarzenia niezwłocznie przybyli strażacy, karetka pogotowia oraz policja. Według wstępnych ustaleń  młoda kobieta przechodziła przez ulicę po oznakowanym przejściu dla pieszych. Niestety została potrącona przez samochód osobowy marki vw. Policja ustala dokładny przebieg zdarzenia.

Potrącenie 21-latki na Jarotach pod kościołem Potrącenie 21-latki na Jarotach pod kościołem Potrącenie 21-latki na Jarotach pod kościołem Potrącenie 21-latki na Jarotach pod kościołem Potrącenie 21-latki na Jarotach pod kościołem Potrącenie 21-latki na Jarotach pod kościołem Potrącenie 21-latki na Jarotach pod kościołem Potrącenie 21-latki na Jarotach pod kościołem

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x