Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
2 C
Olsztyn
wtorek, 21 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Czekamy na Święta w Lodowej Krainie

reklama

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia dłuży się i dorosłym, i dzieciom. Jeśli tęsknisz już za blaskiem choinkowych światełek, kolorowymi bombkami i zapachem piernika koniecznie przyjdź z dzieckiem do Lodowej Krainy, która już od piątku (27 listopada) będzie czekała na spragnionych Świąt w Galerii Warmińskiej.

Lodowa Kraina będzie zaaranżowanym w zimowym klimacie miejscem spędzania czasu dla dzieci i ich rodziców (będzie też można zostawić dziecko pod opieką animatorów Lodowej Krainy, a samemu w tym czasie ruszyć na przedświąteczne zakupy). W ozdobionym m.n. choinkami placu zabaw będzie m.in. lodowy labirynt, kula lodowa z orkiestrą, czy iglo. Będą tam ustawione ślizgawki i inne zabawki, które pozwolą najmłodszym na aktywny i bezpieczny wypoczynek. Te z dzieci, które wolą naukę od zabawy będą mogły w Lodowej Krainie samodzielnie przygotować nietłukące się bombki, łańcuch na choinkę, czy ozdobić świąteczne pierniki.

Dla rodziców, którzy już szykują się do zimowych wyprzedaży ważne będzie na pewno to, że Lodowa Kraina będzie czynna także po Świętach! Dzieci będą wtedy w Lodowej Krainie robić m.in. zimowe witraże.

reklama

Wstęp do Lodowej Krainy będzie płatny ale każdy, kto wyda w Galerii Warmińskiej 50 zł i przedstawi paragon w danym dniu uzyska w Lodowej Krainie 50 % rabatu na kupienie biletu. Zapraszamy!

reklama

styczeń, 2020

25STY15:00Maski karnawałowe - warsztat dla dzieci w wieku 6-14 latDom Rozwoju Olsztyn, Bajkowa 127

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama
reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X