fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 9 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Amerykańska telewizja w Olsztynie! Nagrywali u nas program

Amerykański program kulinarno-podróżniczy zawitał do Olsztyna. Prowadzącą jest amerykańska aktorka polskiego pochodzenia – Aleksandra August.

Trzynastoodcinkowy program „Flavor of Poland”, dostępny w kanałach American Public Television (APT/PBS) zadebiutował na początku stycznia. Jest to koprodukcja WTTW i Independent Film Factory, czyli polsko-amerykańskiej firmy produkującej programy telewizyjne.

W programie odwiedzono najciekawsze – w sensie kulturowym, historycznym i aglomeracyjnym – miejsca w Polsce. Poza warstwą podróżniczą, to kuchnia gra tutaj pierwsze skrzypce. Od tradycyjnych i regionalnych potraw, po nowoczesne dla polskiej kuchni eksperymenty.

Wśród odwiedzonych regionów, nie zabrakło Warmii i Mazur, a przy tym samego Olsztyna. W odcinku 105 całej serii, prowadząca wraz z ekipą filmową odwiedziła m.in. restaurację koło Plaży Miejskiej w Olsztynie czy hodowlę ślimaków „Bistro Ślimaka” we wsi Krasin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...