fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

4.2 C
Olsztyn
piątek, 10 kwietnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Pięć osób rannych w wypadku drogowym. Audi uderzyło w drzewo

reklama
Koronawirus raport na żywo z Olsztyna i woj. warminsko-mazurskiego RAPORT

Pięć osób zostało rannych w wypadku, do którego doszło w sobotę na drodze wojewódzkiej nr 522 w Łodygowie – poinformowała policja. Samochód, którym podróżowali, uderzył w przydrożne drzewo.

„25-letni kierujący samochodem audi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Wyjeżdżając z łuku stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo” – powiedziała asp. Joanna Kwiatkowska z policji w Iławie.

Samochodem podróżowało pięcioro młodych osób; dwaj mężczyźni i trzy kobiety. Wszyscy zostali ranni. Według policji obrażenia, które odnieśli poszkodowani, nie zagrażają bezpośrednio ich życiu.

reklama

W miejscu wypadku panowały trudne warunki drogowe – w nocy chwycił mróz i miejscami jest nadal ślisko. Po ofiary wypadku przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ale ze względu na utrzymującą się gęstą mgłę nie miał możliwości lądowania.

Jak poinformował  kpt. Krzysztof Rutkowski z iławskiej straży pożarnej, w akcji ratunkowej uczestniczyli strażacy z Iławy i Kwidzyna oraz ochotnicy z OSP.

„Konieczne było użycie sprzętu hydraulicznego, żeby pomóc wydostać się z rozbitego pojazdu osobom znajdującym się na tylnym siedzeniu. Poszkodowani byli przytomni, odwieziono ich karetkami do szpitali w Grudziądzu, Iławie i Nowym Mieście Lubawskim” – dodał kpt. Rutkowski.

reklama
ŹródłoPAP
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Ozonowanie pomieszczeń usuwa koronawirusa

Wirus SARS-2, który przyczyną jednej z największych epidemii współczesnego świata, roznosi się drogą kropelkową z człowieka na człowieka. Jak pokazują badania, po kichnięciu lub...

Potrzebujesz komputerowych akcesoriów do pracy zdalnej? SL Computer działa w Olsztynie

Niemal z dnia na dzień mieszkania i domy wielu olsztyniaków zamieniły się w biura czy wręcz centra dowodzenia przeróżnych firm. W zadbaniu o odpowiedni...

Konopne chmury przyłączają się do walki z koronawirusem

„Drodzy mieszkańcy Olsztyna, z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa, w pełni popieram inicjatywę pozostania w domu na czas zagrożenia epidemicznego i wychodzę naprzeciwko waszym...

Konkurs