Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
5 C
Olsztyn
środa, 19 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Znany fryzjer okradziony w Olsztynie. Stracił luksusowe auto

reklama

Pan Jakub jest znanym fryzjerem. Przyjechał do Olsztyna przeprowadzić szkolenie. Niestety nie zapamięta dobrze pobytu w naszym mieście. 

Zdesperowany zamieścił informację na swoim Facebooku: – Uwaga!!! W nocy z Niedzieli na Poniedziałek (9.02-10.02 2020) z pod Hotelu Warmiński z ul.Kołobrzeskiej w Olsztynie skradziono mój samochód. Możliwe, że ktoś z moich znajomych z Olsztyna i okolic widział w ostatnim czasie moje Auto !!! Każdy szczegół może mieć znaczenie. Za wszystkie informacje dziękuje!

Poprosiliśmy olsztyńską policję o komentarz w tej sprawie: – Właściciel poinformował nas o kradzieży jego auta z jednego z olsztyńskich parkingów. Na miejsce została wysłana grupa dochodzeniowo-śledcza. Zabezpieczono ślady m.in. dostępne nagrania z monitoringu. Policjanci wykonują dalsze czynności mające na celu ustalenie przebiegu zdarzenia oraz zatrzymanie jego sprawcy. 

reklama

luty, 2020

28LUT(LUT 28)22:00LEVEL x TRAP NIE DISCO // Pijana CzaplaPijana Czapla, ul. Górna 1

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X