fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 7 grudnia, 2022
reklama

Przestępstwo na Plaży Miejskiej w Olsztynie! Wyglądają niewinnie, ale to tylko pozory

WiadomościPrzestępstwo na Plaży Miejskiej w Olsztynie! Wyglądają niewinnie, ale to tylko pozory

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne osób, które mogą mieć związek z popełnionym przestępstwem. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji młodych mężczyzn widocznych na zdjęciu i filmie są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do automatu z napojami na terenie Olsztyna. Wartość strat oszacowano na blisko 3 tysiące złotych. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu na którym widać cztery osoby, które mogą mieć związek z tym przestępstwem.

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych osób widocznych na zdjęciu i filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 89 522 38 47, 89 522 38 32, 89 522 34 24 lub na skrzynkę mailową: joanna.burakiewicz@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

AKTUALIZACJA

Olsztyńscy policjanci ustalili sprawców kradzieży z włamaniem do automatu z napojami na terenie miasta. Było to możliwe w dużej mierze, dzięki opublikowaniu ich wizerunków w mediach. Pozytywna reakcja społeczeństwa spowodowała, że 17-latek usłyszał zarzuty, natomiast pozostali nastolatkowie za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem rodzinnym i nieletnich.

reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze