Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
5 C
Olsztyn
środa, 19 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Przestępstwo na Plaży Miejskiej w Olsztynie! Wyglądają niewinnie, ale to tylko pozory

reklama

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne osób, które mogą mieć związek z popełnionym przestępstwem. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji młodych mężczyzn widocznych na zdjęciu i filmie są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do automatu z napojami na terenie Olsztyna. Wartość strat oszacowano na blisko 3 tysiące złotych. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu na którym widać cztery osoby, które mogą mieć związek z tym przestępstwem.

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych osób widocznych na zdjęciu i filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 89 522 38 47, 89 522 38 32, 89 522 34 24 lub na skrzynkę mailową: joanna.burakiewicz@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

reklama

AKTUALIZACJA

Olsztyńscy policjanci ustalili sprawców kradzieży z włamaniem do automatu z napojami na terenie miasta. Było to możliwe w dużej mierze, dzięki opublikowaniu ich wizerunków w mediach. Pozytywna reakcja społeczeństwa spowodowała, że 17-latek usłyszał zarzuty, natomiast pozostali nastolatkowie za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem rodzinnym i nieletnich.

reklama

luty, 2020

27LUT19:00PIOTR BUKARTYKSala kameralna - Amfiteatr im. Czesława Niemena, ul. OkopowaKategoria wydarzenia:Koncerty

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

3 KOMENTARZE

  1. Witam twórcę Reda który napisał ten artykuł, pisze w nim o 4 osobach które są podejrzane o przestępstwo w sprawie kradzieży z włamaniem. Z całym szacunkiem, ale główna czcionka sugeruje, że ci chłopcy są 100% winni a w opisie są tylko podejrzenia a zero poszlak poza tym nagraniem i zdjęciem, że może mają związek z popełnioną zbrodnią. Nie bierz tego komentarza tak do siebie, ale zastanów się zanim cokolwiek napiszesz bo sobie przeczysz człowieku. Rozumiem Główna czcionka musi być super by przykuć uwagę, ale chłopie/kobieto trzaśnij się w łeb i pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz. Stawiasz tych chłopaków w nieprzyjemnej sytuacji a nie wiadomo czy to tak naprawdę są oni, a co jak ktoś z ich rodziny to zobaczy? Będą mieć przesrane za nic, ale jak naprawdę to zrobili to wtedy napisz, że są winni a nie piszesz wcześnie i oskarżasz ich o coś czego nie mogli zrobić. Pomyśl nad swoim życiem i łyknij jakieś tabletki na skupienie, proponuję sesję są bardzo dobre i pomagają się skupić. Także drogi autorze/autorko nie stawiaj nikogo w ciemnej dupie jak nic nie jest pewne. Jak ty byś się czuł/a jakby ktoś tak o tobie napisał? Na pewno źle i co by pomyśleli ci którzy ciebie znają lub chodzą z tobą do pracy, a nie masz z nimi dobrego kontaktu. Pomyśl dwa razy i łykaj sesję, przy okazji zalecam strzała w czoło. Z wyrazami szacunku odbiorca twojego artykułu.

    4
    2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X