fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 27 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Przestępstwo na Plaży Miejskiej w Olsztynie! Wyglądają niewinnie, ale to tylko pozory

Wiadomości Przestępstwo na Plaży Miejskiej w Olsztynie! Wyglądają niewinnie, ale to tylko pozory

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne osób, które mogą mieć związek z popełnionym przestępstwem. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji młodych mężczyzn widocznych na zdjęciu i filmie są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do automatu z napojami na terenie Olsztyna. Wartość strat oszacowano na blisko 3 tysiące złotych. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu na którym widać cztery osoby, które mogą mieć związek z tym przestępstwem.

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych osób widocznych na zdjęciu i filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 89 522 38 47, 89 522 38 32, 89 522 34 24 lub na skrzynkę mailową: [email protected] Policja zapewnia anonimowość.

AKTUALIZACJA

Olsztyńscy policjanci ustalili sprawców kradzieży z włamaniem do automatu z napojami na terenie miasta. Było to możliwe w dużej mierze, dzięki opublikowaniu ich wizerunków w mediach. Pozytywna reakcja społeczeństwa spowodowała, że 17-latek usłyszał zarzuty, natomiast pozostali nastolatkowie za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Przeczytaj także:

3 KOMENTARZE

  1. Witam twórcę Reda który napisał ten artykuł, pisze w nim o 4 osobach które są podejrzane o przestępstwo w sprawie kradzieży z włamaniem. Z całym szacunkiem, ale główna czcionka sugeruje, że ci chłopcy są 100% winni a w opisie są tylko podejrzenia a zero poszlak poza tym nagraniem i zdjęciem, że może mają związek z popełnioną zbrodnią. Nie bierz tego komentarza tak do siebie, ale zastanów się zanim cokolwiek napiszesz bo sobie przeczysz człowieku. Rozumiem Główna czcionka musi być super by przykuć uwagę, ale chłopie/kobieto trzaśnij się w łeb i pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz. Stawiasz tych chłopaków w nieprzyjemnej sytuacji a nie wiadomo czy to tak naprawdę są oni, a co jak ktoś z ich rodziny to zobaczy? Będą mieć przesrane za nic, ale jak naprawdę to zrobili to wtedy napisz, że są winni a nie piszesz wcześnie i oskarżasz ich o coś czego nie mogli zrobić. Pomyśl nad swoim życiem i łyknij jakieś tabletki na skupienie, proponuję sesję są bardzo dobre i pomagają się skupić. Także drogi autorze/autorko nie stawiaj nikogo w ciemnej dupie jak nic nie jest pewne. Jak ty byś się czuł/a jakby ktoś tak o tobie napisał? Na pewno źle i co by pomyśleli ci którzy ciebie znają lub chodzą z tobą do pracy, a nie masz z nimi dobrego kontaktu. Pomyśl dwa razy i łykaj sesję, przy okazji zalecam strzała w czoło. Z wyrazami szacunku odbiorca twojego artykułu.

    4
    3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: