fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 27 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Jak skutecznie pozycjonować stronę w sieci?

Artykuł sponsorowany Jak skutecznie pozycjonować stronę w sieci?

Pozycjonowanie strony to inaczej podjęcie czynności mających na celu sprawić, aby po wpisaniu określonego hasła w wyszukiwarkę nasza witryna pojawiała się możliwie jak najwyżej na liście wyników. Jak wypracować sobie to miejsce?

1. Zadbaj o wygląd i sprawność

2. Zatrudnij dobrego copywritera

3. Nie zapomnij o grafiku

Zadbaj o wygląd i sprawność

Pierwszą rzeczą, o jaką musimy zadbać przy okazji pozycjonowania jest ogólny wygląd, przejrzystość i sprawność funkcjonowania naszej strony. Jeżeli nie ładuje się ona zbyt szybko, ma nieciekawy szablon lub odbiorcy trudno jest nawigować po kolejnych zakładkach, możemy mieć poważny problem z uzyskaniem wysokiego miejsca w wynikach wyszukiwania w przeglądarce. Nawet jeżeli ktoś kliknie w nasz link i zobaczy, że poruszanie się po naszej witrynie jest niewygodne, może po prostu wyjść bez podejmowania żadnej interakcji, co również nie jest nam na rękę. Jeżeli więc masz zastrzeżenia co do jakości wykonania strony, zajmij się jej poprawianiem w pierwszej kolejności. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie: https://dolp.pl/.

Zatrudnij dobrego copywritera

Aby witryna znajdowała się wysoko na liście w wyszukiwarce nie wystarczy po prostu wpisać słów kluczowych. Google bierze bowiem pod uwagę nie tylko to, czy dana fraza pojawiła się w tekście, ale także to, jak przydatny jest on dla użytkownika, który wyszukuje dane hasło. Zapewnienie sobie dobrej pozycji wymaga więc tworzenia materiałów o odpowiedniej jakości, w czym zdecydowanie pomoże nam dobry copywriter. Warto rozejrzeć się nie tylko wśród freelancerów zajmujących się pisaniem, ale także poszukać dobrej agencji reklamowej, gdzie być może znajdziemy wszystkie niezbędne nam usługi w jednym miejscu. Dzięki temu pozycjonowanie stron Olsztyn będzie prostsze do ogarnięcia, bardziej spójne i skuteczniejsze.

Nie zapomnij o grafiku

Tworząc materiały do umieszczenia na stronie warto pamiętać, że człowiek jest przede wszystkim wzrokowcem. Oznacza to, że im lepszej jakości grafiki czy materiały video przygotujemy, tym większa szansa na to, że ktoś się nimi zainteresuje. Pozycjonowanie stron www to sztuka łączenia tekstu z wizualnym przedstawieniem omawianego tematu – im lepiej jesteśmy w stanie połączyć te dwa elementy, tym bardziej wartościowej treści dostarczymy odbiorcy, a słowa kluczowe zawarte w tekście pozwolą nam na zdobycie jednej z pierwszych pozycji w wynikach wyszukiwania. Musimy jednak uważać, aby nie spocząć na laurach: jedynie regularne dostarczanie treści pozwoli nam utrzymać się na topie przez dłuższy czas.

Przeczytaj także:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: