fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 14 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Joanna Jędrzejczyk nabijała się z ogromnej tragedii i chorych ludzi?

Joanna Jędrzejczyk w masce gazowej na swoim Instagramie. Polka wstawiła przerobiony plakat zapowiadający walkę, na którym jest w masce gazowej, stojąc obok swojej rywalki z Chin.

Olsztyńska zawodniczka opublikowała na swoim Instagramie grafikę promującą jej następną walkę przeciwko zawodniczce z Chin. Polka zmierzy się z Weili Zhang w Las Vegas podczas gali UFC 248. Jej rywalka zdążyła zobaczyć zdjęcie na Instagramie, zanim Joanna je usunęła. Tak skomentowała poczucie humoru Joanny Jędrzejczyk:

„Wyśmiewanie się z tragedii pokazuje brak charakteru. Ludzie umierają, czyjś ojciec, matka, dziecko. Jeśli masz coś do mnie, to powiedz, a nie żartuj z tego, co tu się dzieje. Życzę ci zdrowia i do zobaczenia 7 marca”

Olsztynianka szybko zrozumiała swój błąd i wystosowała przeprosiny w stosunku do swojej rywalki:

„Bardzo przepraszam, że cię uraziłam, ale nigdy nie robiłabym żartów z chorych czy zakażonych. Nie chciałam cię obrazić, ale zażartowałam sobie ze śmiesznego mema. Bardzo więc przepraszam i spotkamy się 7 marca”

Nietrafiony żart czy brak poczucia humoru ze strony Chinki?

Przeczytaj także:

Joanna Jędrzejczyk ostro o znajomych: Szczury, zdrajcy i oszuści

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...