Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
7 C
Olsztyn
środa, 19 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Joanna Jędrzejczyk nabijała się z ogromnej tragedii i chorych ludzi?

reklama

Joanna Jędrzejczyk w masce gazowej na swoim Instagramie. Polka wstawiła przerobiony plakat zapowiadający walkę, na którym jest w masce gazowej, stojąc obok swojej rywalki z Chin.

Olsztyńska zawodniczka opublikowała na swoim Instagramie grafikę promującą jej następną walkę przeciwko zawodniczce z Chin. Polka zmierzy się z Weili Zhang w Las Vegas podczas gali UFC 248. Jej rywalka zdążyła zobaczyć zdjęcie na Instagramie, zanim Joanna je usunęła. Tak skomentowała poczucie humoru Joanny Jędrzejczyk:

reklama

„Wyśmiewanie się z tragedii pokazuje brak charakteru. Ludzie umierają, czyjś ojciec, matka, dziecko. Jeśli masz coś do mnie, to powiedz, a nie żartuj z tego, co tu się dzieje. Życzę ci zdrowia i do zobaczenia 7 marca”

Olsztynianka szybko zrozumiała swój błąd i wystosowała przeprosiny w stosunku do swojej rywalki:

„Bardzo przepraszam, że cię uraziłam, ale nigdy nie robiłabym żartów z chorych czy zakażonych. Nie chciałam cię obrazić, ale zażartowałam sobie ze śmiesznego mema. Bardzo więc przepraszam i spotkamy się 7 marca”

Nietrafiony żart czy brak poczucia humoru ze strony Chinki?

Przeczytaj także:

Joanna Jędrzejczyk ostro o znajomych: Szczury, zdrajcy i oszuści

 

reklama

luty, 2020

28LUT12:00XXXVI KAZIUKI-WILNIUKI / DZIEŃ 2Kamienica Naujacka, Dąbrowszczaków 3Kategoria wydarzenia:Darmowe,Spotkania,Warsztaty

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X