18 C
Olsztyn
sobota, 22 czerwca, 2024
reklama

Kierująca uderzyła w jelenia, a potem w drzewo

PiszKierująca uderzyła w jelenia, a potem w drzewo

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki VW Polo uderzyła w przebiegającego przez drogę jelenia, a następnie zjechała do rowu, gdzie uderzyła w drzewo. Autem jechały dwie kobiety, które z obrażeniami trafiły do szpitala. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

reklama

W piątek (31 stycznia br.) po godz. 8.00 na drodze krajowej nr 63, na trasie Pisz-Orzysz, w miejscowości Gaudynki doszło do wypadku drogowego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że samochód marki VW Polo uderzył w przebiegającego przez drogę jelenia. Następnie auto zjechało do przydrożnego rowu, gdzie uderzyło w drzewo.

reklama

Samochodem tym kierowała 63-letnia mieszkanka Giżycka, która w wyniku uderzenia została zakleszczona w pojeździe. Jechała z pasażerką. Obie kobiety z obrażeniami przewiezione zostały do szpitala. Droga krajowa nr 63 na tym odcinku była zablokowana przez kilka godzin.

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności zwłaszcza na tych drogach, gdzie mogą pojawić się zwierzęta.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane