20 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Został okradziony w Galerii Warmińskiej. Każdy tak może stracić pieniądze

WiadomościZostał okradziony w Galerii Warmińskiej. Każdy tak może stracić pieniądze

Zgłosił się do nas czytelnik, który został okradziony podczas robienia zakupów w galerii handlowej. Prosi o upublicznienie tej informacji aby inni mieszkańcy byli czujni na kieszonkowców. 

reklama

Otrzymaliśmy informację od czytelnika na naszego Facebooka: m.me/twojkurierolsztyn

Do zdarzenia doszło 14 stycznia między godziną 14:30 a 15:30. Młody mężczyzna przyszedł do Galerii na zakupy oraz coś zjeść. Zaszedł do restauracji serwującej burgery. Tam został okradziony z większej sumy pieniędzy. Jak do tego doszło? Tak opisał nam to czytelnik: – Dwóch panów usiadło za mną, jeden z nich powiesił kurtkę na swoim krześle i włożył rękę do niej. Przeszukiwał tym sposobem moją kurtkę. Wyjął portfel, zabrał cześć gotówki włożył portfel z powrotem.  Kopnął kolegę i wyszli. 

reklama

Poprosiliśmy policje o potwierdzenie tej informacji: – W dniu 14.01.2020 roku otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące kradzieży pieniędzy z portfela. W sprawie zostało przyjęte m.in. zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa od osoby pokrzywdzonej. Zabezpieczono dostępne nagrania z monitoringu, lecz jest to jeden z dowodów w sprawie, w związku z czym na tę chwilę nie ma możliwości jego publikacji. Policjanci prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia oraz zatrzymanie sprawcy.

Niestety restauracja również odmówiła udostępnienia nagrania.

Pamiętajcie, że kieszonkowcy grasują w Olsztynie. Niedawno pisaliśmy o innym przypadku: Ta pani lubi wkładać ręce do kieszeni innych. Olsztyńska policja szuka kieszonkowca

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia