fbpx
1 C
Olsztyn
poniedziałek, 28 listopada, 2022
reklama

Został okradziony w Galerii Warmińskiej. Każdy tak może stracić pieniądze

WiadomościZostał okradziony w Galerii Warmińskiej. Każdy tak może stracić pieniądze

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Zgłosił się do nas czytelnik, który został okradziony podczas robienia zakupów w galerii handlowej. Prosi o upublicznienie tej informacji aby inni mieszkańcy byli czujni na kieszonkowców. 

Otrzymaliśmy informację od czytelnika na naszego Facebooka: m.me/twojkurierolsztyn

Do zdarzenia doszło 14 stycznia między godziną 14:30 a 15:30. Młody mężczyzna przyszedł do Galerii na zakupy oraz coś zjeść. Zaszedł do restauracji serwującej burgery. Tam został okradziony z większej sumy pieniędzy. Jak do tego doszło? Tak opisał nam to czytelnik: – Dwóch panów usiadło za mną, jeden z nich powiesił kurtkę na swoim krześle i włożył rękę do niej. Przeszukiwał tym sposobem moją kurtkę. Wyjął portfel, zabrał cześć gotówki włożył portfel z powrotem.  Kopnął kolegę i wyszli. 

Poprosiliśmy policje o potwierdzenie tej informacji: – W dniu 14.01.2020 roku otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące kradzieży pieniędzy z portfela. W sprawie zostało przyjęte m.in. zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa od osoby pokrzywdzonej. Zabezpieczono dostępne nagrania z monitoringu, lecz jest to jeden z dowodów w sprawie, w związku z czym na tę chwilę nie ma możliwości jego publikacji. Policjanci prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia oraz zatrzymanie sprawcy.

Niestety restauracja również odmówiła udostępnienia nagrania.

14-latek wiedząc, gdzie właściciel przechowuje kluczyki nocą zabrał dwa auta z jego posesji

Pamiętajcie, że kieszonkowcy grasują w Olsztynie. Niedawno pisaliśmy o innym przypadku: Ta pani lubi wkładać ręce do kieszeni innych. Olsztyńska policja szuka kieszonkowca

 

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze