Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
3 C
Olsztyn
czwartek, 23 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Pod Olsztynem wywróciła się cysterna z mlekiem

reklama

Przy drodze krajowej nr 16, wywróciła się cysterna z mlekiem. Pojazd jest poza drogą i nie blokuje przejazdu, ale utrudnienia mogą wystąpić, gdy mleko będzie przepompowywane do kolejnego samochodu – poinformował dyżurny punktu GDDKiA w Olsztynie.

Przewożąca mleko cysterna wywróciła się na trasie z Gietrzwałdu do Olsztyna. Pojazd jest poza drogą i nie blokuje przejazdu. Jednak przed podniesieniem cysterny trzeba będzie przepompować znajdujące się w niej mleko.

Według dyżurnego Punktu Informacji Drogowej GDDKiA w Olsztynie przepompowywanie mleka jest już organizowane; prawdopodobnie w najbliższym czasie na miejscu zdarzenia pojawi się kolejna ciężarówka, do której mleko będzie przepompowane. Następnie przewrócony pojazd będzie stawiany na koła. Podczas tych czynności okresowo mogą wystąpić utrudnienia w ruchu, służby drogowe apelują o ostrożność.

reklama

Według GDDKiA w poniedziałek rano wszystkie drogi krajowe w woj. warmińsko-mazurskim są w dobrym stanie; rano pracowały solarki i piaskarki, ponieważ miejscami było ślisko – m.in. w okolicach Orzysza na Mazurach.

AKTUALIZACJA

Utrudnienia zakończone. Droga całkowicie przejezdna.

reklama

styczeń, 2020

25STY16:30Muzyka zespołu Metallica symfonicznie–Olsztyn Dodatkowy KoncertFilharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie, ul. Bartosza Głowackiego 1

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
ŹródłoPAP
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X