fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 13 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Pod Olsztynem wywróciła się cysterna z mlekiem

Przy drodze krajowej nr 16, wywróciła się cysterna z mlekiem. Pojazd jest poza drogą i nie blokuje przejazdu, ale utrudnienia mogą wystąpić, gdy mleko będzie przepompowywane do kolejnego samochodu – poinformował dyżurny punktu GDDKiA w Olsztynie.

Przewożąca mleko cysterna wywróciła się na trasie z Gietrzwałdu do Olsztyna. Pojazd jest poza drogą i nie blokuje przejazdu. Jednak przed podniesieniem cysterny trzeba będzie przepompować znajdujące się w niej mleko.

Według dyżurnego Punktu Informacji Drogowej GDDKiA w Olsztynie przepompowywanie mleka jest już organizowane; prawdopodobnie w najbliższym czasie na miejscu zdarzenia pojawi się kolejna ciężarówka, do której mleko będzie przepompowane. Następnie przewrócony pojazd będzie stawiany na koła. Podczas tych czynności okresowo mogą wystąpić utrudnienia w ruchu, służby drogowe apelują o ostrożność.

Według GDDKiA w poniedziałek rano wszystkie drogi krajowe w woj. warmińsko-mazurskim są w dobrym stanie; rano pracowały solarki i piaskarki, ponieważ miejscami było ślisko – m.in. w okolicach Orzysza na Mazurach.

AKTUALIZACJA

Utrudnienia zakończone. Droga całkowicie przejezdna.

ŹródłoPAP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...