fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

2 C
Olsztyn
poniedziałek, 30 marca, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

IMGW: ostrzeżenia przed oblodzeniem

reklama
Koronawirus raport na żywo z Olsztyna i woj. warminsko-mazurskiego RAPORT

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) wydał w sobotę po południu ostrzeżenia pierwszego stopnia o możliwym oblodzeniu na drogach na terenie sześciu województw i w części siódmego.

Ostrzeżenie o oblodzeniu obejmuje całość województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego i lubelskiego. Prawdopodobieństwo wystąpienia oblodzenia określono – w zależności od miejsca – na 70 do 90 proc.

Cały czas na terenie pozostałych województw, za wyjątkiem południowej części zachodniopomorskiego – obowiązują ostrzeżenia o silnym wietrze.

reklama

Ostrzeżenie IMGW o oblodzeniu obejmuje też przygraniczne tereny województwa dolnośląskiego, w sumie osiem powiatów. Prawdopodobieństwo oblodzenia określono tam na 80 proc.

Z kolei na południowych krańcach województw śląskiego i małopolskiego obowiązują ostrzeżenia przed intensywnymi opadami śniegu.

reklama
ŹródłoPAP
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Konopne chmury przyłączają się do walki z koronawirusem

„Drodzy mieszkańcy Olsztyna, z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa, w pełni popieram inicjatywę pozostania w domu na czas zagrożenia epidemicznego i wychodzę naprzeciwko waszym...

Konkurs