Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
2 C
Olsztyn
piątek, 24 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

IMGW: ostrzeżenia przed oblodzeniem

reklama

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) wydał w sobotę po południu ostrzeżenia pierwszego stopnia o możliwym oblodzeniu na drogach na terenie sześciu województw i w części siódmego.

Ostrzeżenie o oblodzeniu obejmuje całość województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego i lubelskiego. Prawdopodobieństwo wystąpienia oblodzenia określono – w zależności od miejsca – na 70 do 90 proc.

Cały czas na terenie pozostałych województw, za wyjątkiem południowej części zachodniopomorskiego – obowiązują ostrzeżenia o silnym wietrze.

reklama

Ostrzeżenie IMGW o oblodzeniu obejmuje też przygraniczne tereny województwa dolnośląskiego, w sumie osiem powiatów. Prawdopodobieństwo oblodzenia określono tam na 80 proc.

Z kolei na południowych krańcach województw śląskiego i małopolskiego obowiązują ostrzeżenia przed intensywnymi opadami śniegu.

reklama

styczeń, 2020

30STY17:00Wilczy Szaniec - spotkanie autorskie z Tomaszem SowińskimKsiążnica Polska, Pl. Jana Pawła II 2/3

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
ŹródłoPAP
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X