1 C
Olsztyn
czwartek, 2 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Lekarz stomatolog z Olsztyna główną bohaterką serialu TVP

WiadomościLekarz stomatolog z Olsztyna główną bohaterką serialu TVP

Już niebawem rusza 3 sezon „Młodych Lekarzy” w TVP 2. W serialu pojawi się Daria Kozak lekarz stomatolog z Olsztyna. 

reklama

„Młodzi lekarze” to seria dokumentalna, w której sześciu młodych lekarzy musi poradzić sobie z wyzwaniami zawodu, pomóc prawdziwym pacjentom.

Przez pół roku kamery towarzyszyły sześciorgu młodym lekarzom, będącym u progu kariery zawodowej w ich pracy i w życiu prywatnym. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Poznajemy również wyjątkowe historie ich pacjentów.

reklama

W tym roku sezon 3 sezon będzie wyjątkowy również z innego powodu. Jedną z bohaterek jest Daria Kozak –  lekarz stomatolog z Olsztyna.

Mówi o sobie, że nie jest zwykłą dentystką. Od 5 lat pracuje na oddziale chirurgii szczękowo – twarzowej Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Uczestniczy w bardzo skomplikowanych operacjach twarzoczaszki, na które przyjeżdżają mali pacjenci z całej Polski. Przyjmuje także pacjentów w państwowej przychodni w Szczytnie.

15-miesięczna dziewczynka potrzebowała natychmiastowej pomocy medycznej
reklama

Studiowała we Lwowie. Z pochodzenia jest Ukrainką, dziadkowie po wojnie w ramach repatriacji przenieśli się do Polski. Ma narzeczonego, urządzają wspólny dom.

Daria jest niezwykle radosną, pełną życia perfekcjonistką. Uwielbia swoich małych pacjentów, praca jest jej pasją, wciąż się dokształca.

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne

Warmińsko-mazurskie. Gwałtowny wzrost zachorowań na grypę i grypopodobne