fbpx
5 C
Olsztyn
sobota, 8 maja, 2021
reklama

Awaria sieci ciepłowniczej. Bez wody i ogrzewania do środy

reklama

Przy ul. Wyszyńskiego w Olsztynie doszło do awarii sieci ciepłowniczej, kilkanaście bloków w tej okolicy pozostaje bez ciepłej wody i ogrzewania. Jak podają służby miejskie, awaria może zostać usunięta do godzin popołudniowych w środę.

Portal miejski informujący o awariach i wypadkach w Olsztynie bezpieczny.olsztyn.eu podaje, że w godzinach popołudniowych przy ul. Wyszyńskiego w Olsztynie doszło do uszkodzenia magistrali ciepłowniczej. W związku z tym ciepłej wody i ogrzewania nie ma w blokach przy ul. Piłsudskiego 60A-C oraz przy ul. Augustowskiej 3, 5A-C a także w 14 budynkach przy ul. Wyszyńskiego – nr 15 oraz 5 z literami: A, C-K, M-O.

„Przewidywany czas usunięcia awarii może przedłużyć się nawet do godzin wieczornych dnia 11 grudnia” – podały w komunikacie miejskie służby.

reklama

Awaria sieci ciepłowniczej dotyczy też: ul. Kościuszki 92, Nowej Niepodległości 1 i 3 oraz Pstrowskiego 3. W tych budynkach także nie ma ciepłej wody i ogrzewania, a usunięcie awarii zapowiadane jest dopiero na jutrzejsze popołudnie.

Portal, który informuje o awarii podaje, że we wtorek wieczorem w Olsztynie temperatura spadła do -2 st. C.

reklama
źródłoPAP

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze