fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 22 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Awaria sieci ciepłowniczej. Bez wody i ogrzewania do środy

Wiadomości Awaria sieci ciepłowniczej. Bez wody i ogrzewania do środy

Przy ul. Wyszyńskiego w Olsztynie doszło do awarii sieci ciepłowniczej, kilkanaście bloków w tej okolicy pozostaje bez ciepłej wody i ogrzewania. Jak podają służby miejskie, awaria może zostać usunięta do godzin popołudniowych w środę.

Portal miejski informujący o awariach i wypadkach w Olsztynie bezpieczny.olsztyn.eu podaje, że w godzinach popołudniowych przy ul. Wyszyńskiego w Olsztynie doszło do uszkodzenia magistrali ciepłowniczej. W związku z tym ciepłej wody i ogrzewania nie ma w blokach przy ul. Piłsudskiego 60A-C oraz przy ul. Augustowskiej 3, 5A-C a także w 14 budynkach przy ul. Wyszyńskiego – nr 15 oraz 5 z literami: A, C-K, M-O.

„Przewidywany czas usunięcia awarii może przedłużyć się nawet do godzin wieczornych dnia 11 grudnia” – podały w komunikacie miejskie służby.

Awaria sieci ciepłowniczej dotyczy też: ul. Kościuszki 92, Nowej Niepodległości 1 i 3 oraz Pstrowskiego 3. W tych budynkach także nie ma ciepłej wody i ogrzewania, a usunięcie awarii zapowiadane jest dopiero na jutrzejsze popołudnie.

Portal, który informuje o awarii podaje, że we wtorek wieczorem w Olsztynie temperatura spadła do -2 st. C.

Przeczytaj także:

ŹródłoPAP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Otwarcie nowego sklepu LIDL w Olsztynie

Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 10...

Przeczytaj także: