fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 22 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Kobieta straciła panowanie nad autem i zniszczyła trzy zaparkowane samochody

Wiadomości Kobieta straciła panowanie nad autem i zniszczyła trzy zaparkowane samochody

Policjanci ruchu drogowego pracowali na miejscu zdarzenia, w którym udział brały cztery samochody osobowe. 67-letnie kierująca renault na ul. Wakacyjnej w Olsztynie w pewnym momencie straciła kontrolę nad swoim pojazdem, zjechał na przeciwną stronę jezdni i uderzyła w zaparkowany na poboczu samochód. W efekcie domina, zniszczeniu uległy trzy prawidłowo zaparkowane auta. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. 67-latka za swoje zachowanie została ukarana mandatem karnym.

Wczoraj (05.12) na ul. Wakacyjnej w Olsztynie doszło do poważnego zdarzenia drogowego, którego przyczyną było niedostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych przez 67-letnią kierującą renault. Kobieta jadąc od ul. Hozjusza w pewnym momencie straciła panowanie nad swoim pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu i uderzyła w zaparkowany na poboczu samochód osobowy m-ki renault thalia. Siła uderzenia była na tyle duża, że uszkodzony pojazd został przesunięty na kolejne auta stojące bezpośrednio za nim. W zdarzeniu łącznie uszkodzone zostały cztery pojazdy w tym trzy zaparkowane.

Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze ustalili, że przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do panujących warunków ruchu przez 67-kierującą renault. Kobieta w chwili zdarzenia była trzeźwa, za swoje zachowanie została ona ukarana mandatem karnym. Na szczęście w chwili zdarzenia w zaparkowanych autach nie było żadnych osób, w zdarzeniu nie ucierpiała również 67-latka. I choć to zdarzenie mogło mieć znacznie gorsze konsekwencje, tym razem skończyło się na uszkodzonych pojazdach.

Kobieta straciła panowanie nad autem i zniszczyła trzy zaparkowane samochody Kobieta straciła panowanie nad autem i zniszczyła trzy zaparkowane samochody Kobieta straciła panowanie nad autem i zniszczyła trzy zaparkowane samochody Kobieta straciła panowanie nad autem i zniszczyła trzy zaparkowane samochody Kobieta straciła panowanie nad autem i zniszczyła trzy zaparkowane samochody

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x