fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 7 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Ciało 21-latka wyłowiono z jeziora

Gołdapscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności utonięcia, do którego doszło w sobotę (15.08) w miejscowości Kiepojcie.

Według wstępnych ustaleń 21-letni mieszkaniec gminy Dubeninki wszedł w ubraniach do wody, aby popływać. Gdy znajomi stracili go z oczu, zadzwonili pod numer alarmowy.

W akcji poszukiwawczej brały udział jednostki straży pożarnej oraz patrol wodny KPP w Gołdapi. Płetwonurkowie wydobyli ciało w niedzielę wieczorem.

Policjanci przypominają – za utonięcia w sezonie wakacyjnym bardzo często odpowiedzialny jest alkohol. Apelujemy o przestrzeganie kilku prostych zasad w czasie odpoczynku nad wodą: wybierajmy miejsca, gdzie jest ratownik, nie wchodźmy do wody po spożyciu alkoholu oraz nie przeceniajmy swoich umiejętności pływackich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...

Już 50 000 Gości Restaurant Week! Festiwal potrwa do 5 lipca

Trwa największy w Polsce festiwal kulinarny Restaurant Week. Tak jak podczas ubiegłorocznej, rekordowej jesiennej edycji, także i teraz Goście nie zawiedli. Zainteresowanie wydarzeniem jest...

Miliardy na wsparcie przedsiębiorców i ochronę miejsc pracy

Już ok. 2,6 miliarda złotych trafiło do przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego w ramach tarcz wspierających przedsiębiorców – antykryzysowej, finansowej i pomocowej. – Sama tarcza...