fbpx
12 C
Olsztyn
sobota, 30 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Przed nami Wielkie Otrzęsiny Olsztyna

OlsztynPrzed nami Wielkie Otrzęsiny Olsztyna

Tradycyjna już studencka impreza odbędzie się w przyszły piątek, 20 listopada. Żacy z Olsztyna będą się otrząsać w nowo otwartym klubie przy ul. Knosały.

reklama

Otrząsanie pierwszorocznych to już tradycja na wyższych uczelniach. Imprezy organizowane z myślą o tych, którzy rozpoczynają swoją pomaturalną edukację, to już niemal stały punkt programu w uniwersyteckich kalendarzach. Wyjątkiem nie są uczelnie wyższe z Olsztyna.

Teraz jednak ich studenci będą mieli okazję na międzyuczelnianą zabawę na Wielkich Otrzęsinach Olsztyna 2015. To będzie już kolejna edycja tego wydarzenia organizowanego w naszym mieście przez Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Studentów, które dedykowane jest wszystkim olsztyńskim żakom.

reklama

Zbiorowe otrzęsiny zapowiadają się naprawdę obiecująco. O taneczne klimaty i rozruszanie publiczności zadbają  DJ Recased oraz jego goście. – Możecie się tej nocy spodziewać bardzo wielu doskonale wyselekcjonowanych numerów z różnych gatunków muzyki, które zapewnią Wam świetną zabawę do białego rana – zapewniają organizatorzy.

Olsztyńska wokalistka - Aga Symołon ogłasza nabór do swojego studia. Odkryj pasję śpiewania!

To jednak nie wszystkie atrakcje – uczestnicy zabawy mogą się spodziewać deszczu confetti, wyrzutni ognia na klubowej scenie oraz laserowego show. W trakcie imprezy zaplanowano także pokazy tańca, które przygotują Szkoła Tańca i Wdzięku Przemienieccy oraz Studio Tańca Warszawska 66. Nie zabraknie oczywiście także konkursów z nagrodami o łącznej wartości 3 000 zł oraz promocji w barze. Otrzęsinowa zabawa zostanie uwieczniona na zdjęciach wykonanych przez profesjonalnego fotografa.

reklama

wielkie otrzesiny olsztyna 2015

Wielkie Otrzęsiny Olsztyna odbędą się w piątek, 20 listopada, w nowo otwartym lokalu – Life Music Club – przy ul. Knosały 7c.

“Twój Kurier Olsztyński” objął patronat medialny nad wydarzeniem. Szczegóły i informacje na bieżąco na stronie wydarzenia na Facebooku (TUTAJ).

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Popularny youtuber pokazał prawdę o nocnym życiu młodzieży w Olsztynie?
Muzyczny geniusz spod Olsztyna! 8-letni Kacper gra jak wirtuoz, ale pojawił się problem