fbpx
-4 C
Olsztyn
czwartek, 9 grudnia, 2021
reklama

Wypadek w Uranii. Podczas zawodów na ludzi spadły ostre kawałki szkła. Ranna została kobieta

reklama

Podczas niedzielnych zmagań turnieju taekwondo w Hali Uranii, doszło do wypadku. Obudowa jednej z żarówek pękła, rozsypując szkło hartowane po całym parkiecie, raniąc jedną z sędzin. Zawody przerwano.

Drugi dzień rywalizacji w międzynarodowych zawodach taekwondo Olsztyn Cup, zakończył się przedwcześnie. Nie dość, że pękła szyba chroniąca żarówkę, co spowodowało realne zagrożenie zdrowia dla osób przebywających na parkiecie, to od rana panowały problemy techniczne z oświetleniem obiektu.

Odłamki szkła, które rozleciały się po całym parkiecie, raniły jedną z sędzin turnieju. Poszkodowanej szybko została udzielona pomoc, a hala została doprowadzona do porządku, lecz turniej postanowiono przerwać i przełożyć na inny termin. Organizatorzy poinformowali, że zawody zostaną dokończone w innym miejscu. W turnieju brało udział ponad 600. zawodników, nie tylko z Polski, ale też z Rosji i czy Łotwy, dla których na pewno nie będzie to miłe wspomnienie. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie oczekuje wyjaśnień od producenta lamp i dostawcy prądu.

Czytaj też:  Zarząd zawiesił banery na budynku spółdzielni za pieniądze spółdzielców
reklama

Wypadek w Uranii. Podczas zawodów na ludzi spadły ostre kawałki szkła. Ranna została kobieta Wypadek w Uranii. Podczas zawodów na ludzi spadły ostre kawałki szkła. Ranna została kobieta Wypadek w Uranii. Podczas zawodów na ludzi spadły ostre kawałki szkła. Ranna została kobieta Wypadek w Uranii. Podczas zawodów na ludzi spadły ostre kawałki szkła. Ranna została kobieta Wypadek w Uranii. Podczas zawodów na ludzi spadły ostre kawałki szkła. Ranna została kobieta Wypadek w Uranii. Podczas zawodów na ludzi spadły ostre kawałki szkła. Ranna została kobieta Wypadek w Uranii. Podczas zawodów na ludzi spadły ostre kawałki szkła. Ranna została kobieta Wypadek w Uranii. Podczas zawodów na ludzi spadły ostre kawałki szkła. Ranna została kobieta

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama