Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
poniedziałek, 11 Listopad, 2019
-2 C
Olsztyn

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

JASAMtozrobię! Olsztyński market budowlany w niezwykły sposób chce dotrzeć do klientów [WIDEO]

Sieć marketów budowlanych JASAM wychodzi z szalenie ciekawą inicjatywą i uruchamia swój kanał na YouTube! Debiutancki cykl "JASAMtozrobię", skupia się wokół pomocy instruktażowej przy...

listopad, 2019

26LIS21:0023:30Dżem z Elektronów w Czapli!Pijana Czapla, ul. Górna 1

Pokaż więcej wydarzeń

Wydłużona trasa, częstsze kursy – sprawdź zmiany w komunikacji miejskiej

reklama

Te modyfikacje z pewnością ucieszą pasażerów olsztyńskich autobusów. Od dziś (14.11) zaczną obowiązywać zmiany w rozkładach linii 6, 9, 20, 24, 27, 28 i 35.

Jak informuje Zarząd Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie, wprowadzając zmiany w poszczególnych rozkładach, urzędnicy wychodzą naprzeciw licznym postulatom i wnioskom samych pasażerów. Dotyczą one siedmiu wybranych linii:

LINIA 6 – wszystkie kursy kończące dotychczas bieg na pętli w Likusach zastają wydłużone do Gutkowa – zmiana dotyczy wszystkich rodzajów rozkładów jazdy

reklama

LINIA 9 – przywrócenie częstotliwości kursowania co 15 min w godz. 8:00 – 14:00 w rozkładzie jazdy „Dni robocze wolne od nauki szkolnej”

LINIA 20 – przywrócenie częstotliwości kursowania co 15 min w godz. 9:00 – 14:00 w rozkładach jazdy: „Dni robocze (od poniedziałku do piątku)”, „Dni robocze wolne od nauki szkolnej” oraz „Soboty”

LINIA 24 – przywrócenie częstotliwości kursowania co 15 min w godz. 9:00 – 14:00 w rozkładach jazdy: „Dni robocze (od poniedziałku do piątku)”, „Dni robocze wolne od nauki szkolnej” oraz „Soboty”

LINIA 27 – uruchomienie dwóch nowych kursów w rozkładach jazdy: „Dni robocze (od poniedziałku do piątku)” oraz „Dni robocze wolne od nauki szkolnej”: 5:32 z krańca „Witosa”, 6:17 z pętli „Redykajny”;

– uruchomienie funkcjonowania linii w soboty, niedziele i święta

LINIA 28 – przywrócenie częstotliwości kursowania co 15 min w godz. 8:00 – 14:00 w rozkładzie jazdy „Dni robocze wolne od nauki szkolnej”

LINIA 35 – zwiększenie liczby kursów we wszystkich rodzajach rozkładów jazdy.

reklama
reklama

8 KOMENTARZE

  1. A mi bardzo nie podoba się likwidacja linii nr 2. Nie wiem czemu to ma służyć, bo na pewno nie mieszkańcom. Dojazd do Cmentarza Komunalnego z Nagórek będzie koszmarem, bo zostanie jedynie 26 jadąca z os.Generałów zbierająca pasażerów z Jarot i okolic.

  2. To prawda….ostatnio naliczyłem w centrum (w ciągu ok 30 min) dwie piętnastki, trzy dwudziestki , a 7 i 13nastka to autobusy widmo-niby jeżdżą ale bardzo rzadko można je zobaczyć.Dodatkowo siódemka mogła by już jeździć swoją starą trasą na Dajtki czyli przez Jagiellończyka a nie tak jak trzynastka przez Warszawską…

  3. Linii nr 15 nie będzie. Tramwaje nie pojadą ul. Artyleryjską do ul.Leśnej też nie dojedziemy. A może siatka linii zmieni się tak, żeby wszędzie dotrzeć?

  4. Czy ja o czymś nie wiem czy jednak linia 24 zostaje na stałe? Miała być zlikwidowana po otwarciu tras tramwajowych a tu nagle zwiększenie częstotliwości kursów? Czyżby jednak zarządcy komunikacji wraz z miastem opamiętali się i nie zamierzają likwidować wszystkich autobusów których trasy pokrywają się z tramwajami?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Co? Gdzie? Kiedy?

listopad, 2019

12LIS(LIS 12)19:00Kamikaze Night w Beretta Pub!Beretta Pub, Kołłątaja 22

12LIS21:00Dżem z Elektronów w Czapli!Pijana Czapla, ul. Górna 1

13LIS19:00Maciej Maleńczuk / Olsztyn / 13.11.2019Filharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie, ul. Bartosza Głowackiego 1

reklama

Konkurs

Warte uwagi

JASAMtozrobię! Olsztyński market budowlany w niezwykły sposób chce dotrzeć do klientów [WIDEO]

Sieć marketów budowlanych JASAM wychodzi z szalenie ciekawą inicjatywą i uruchamia swój kanał na YouTube! Debiutancki cykl "JASAMtozrobię", skupia się wokół pomocy instruktażowej przy...

RABATOL.PL

X