Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
2 C
Olsztyn
niedziela, 26 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Niezwykła gratka dla biegaczy. W sobotę odbędą się 2 urodziny globalnej akcji Parkrun

reklama

Każdy może wziąć udziału w obchodach drugiego roku istnienia biegu parkrun w Olsztynie, które odbędą się 9 listopada w sobotę o godzinie 9:00 w parku Centralnym, przy fontannie.

Biegi parkrun powstały w Anglii, obecnie odbywają się w ponad 1500 lokalizacjach na świecie, a w Polsce w 71. Każda trasa to 5 km i wszędzie start następuje w sobotę o godzinie 9:00. W Olsztynie parkrun organizowany jest od listopada 2017 roku, w tym czasie udział wzięło w biegach 3854 osób, zawody odbyły się 107 razy. Do Olsztyna przyjechało kilkudziesięciu gości z zagranicy. Bieg obsługują wolontariusze, którymi może być każdy zarejestrowany uczestnik. Każda osoba ma mierzony czas (brutto), wyniki są dostępne najczęściej tego samego dnia na stronie www.parkrun.pl/olsztyn . Uczestnictwo w biegach jest bezpłatne. Na mecie uczestnicy mają do dyspozycji wodę, lub ciepłą herbatę, a także, dzięki lokalnemu sponsorowi, piekarni Cymes, ciastka.

reklama

styczeń, 2020

31STYRosochate + Bobcat w Carpenter Inn!Carpenter Inn Irish Pub, Stare Miasto 3

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X