fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 20 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Niezwykła gratka dla biegaczy. W sobotę odbędą się 2 urodziny globalnej akcji Parkrun

Wiadomości Niezwykła gratka dla biegaczy. W sobotę odbędą się 2 urodziny globalnej akcji...

Każdy może wziąć udziału w obchodach drugiego roku istnienia biegu parkrun w Olsztynie, które odbędą się 9 listopada w sobotę o godzinie 9:00 w parku Centralnym, przy fontannie.

Biegi parkrun powstały w Anglii, obecnie odbywają się w ponad 1500 lokalizacjach na świecie, a w Polsce w 71. Każda trasa to 5 km i wszędzie start następuje w sobotę o godzinie 9:00. W Olsztynie parkrun organizowany jest od listopada 2017 roku, w tym czasie udział wzięło w biegach 3854 osób, zawody odbyły się 107 razy. Do Olsztyna przyjechało kilkudziesięciu gości z zagranicy. Bieg obsługują wolontariusze, którymi może być każdy zarejestrowany uczestnik. Każda osoba ma mierzony czas (brutto), wyniki są dostępne najczęściej tego samego dnia na stronie www.parkrun.pl/olsztyn . Uczestnictwo w biegach jest bezpłatne. Na mecie uczestnicy mają do dyspozycji wodę, lub ciepłą herbatę, a także, dzięki lokalnemu sponsorowi, piekarni Cymes, ciastka.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x