27 C
Olsztyn
środa, 17 lipca, 2024
reklama

Lider olsztyńskich pseudokibiców zatrzymany

GalerieLider olsztyńskich pseudokibiców zatrzymany

Chuligani z Olsztyna zatrzymali samochód jadący “siódemką”. Pobili kierowcę i pasażera. Napastnicy mieli na głowach kominiarki. 

reklama

Lider olsztyńskich pseudokibiców zatrzymany Stomil Olsztyn Galerie, Olsztyn, Ostróda

Kilka dni temu policjanci zostali powiadomieni, że w pobliżu Rychnowskiej Woli zaatakowani zostali młodzi mężczyźni. Z zeznań poszkodowanych wynikało, że sprawcami najprawdopodobniej byli pseudokibice związani z jednym z klubów sportowych z Olsztyna. Napastnicy na krajowej “siódemce” zajechali drogę pokrzywdzonym, po czym wybiegli ze swojego auta i zaczęli bić i demolować samochód pokrzywdzonych. Sprawcy zażądali również wydania rzeczy z barwami jednego z „wrogich” klubów sportowych. W tym samym czasie z lasu wybiegli kolejni zamaskowani napastnicy.

reklama

Kryminalni, którzy pracowali nad ustaleniem sprawców tego brutalnego napadu ustalili, że związek z tą sprawą mogą mieć trzej mieszkańcy Olsztyna – w tym lider grupy olsztyńskich pseudokibiców. Mężczyźni zostali wczoraj (15.05.) zatrzymani. 35-letni lider grupy- usłyszał już zarzuty. Udział  pozostałych zatrzymanych w napadzie jest teraz przedmiotem ustaleń funkcjonariuszy. Podczas przeszukania mieszkań zatrzymanych policjanci zabezpieczyli między innymi maczetę, kominiarki, paralizator i inne niebezpieczne przedmioty.

Za usiłowanie rozboju, pobicie i zniszczenie mienia, czyli zarzuty, które już usłyszał 35-letni Radosław D. grozi kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

KM

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Zdrówka:)
18 maja 2014 16:59

Ahahahah Stomil Olsztyn Gang Olsena.100% nieudacznicy.Jak nie przypał na malowaniu ,to zebranie po japach pod Elblągiem. Teraz napadli na strażaków.Matoły….

guest
18 maja 2014 13:20

Czego innego się tu spodziewać po tępych kibolach…

Polecane