fbpx
20 C
Olsztyn
czwartek, 21 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Zostań KloszArtem i dołącz do ekipy teatru

OlsztynZostań KloszArtem i dołącz do ekipy teatru
Nabór odbędzie się 17 listopada.

Teatr KloszArt, działający pod egidą Akademickiego Centrum Kultury Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, zaprasza na nabór.

reklama

Miłośnicy teatru, zainteresowani aktorstwem, reżyserią, charakteryzacją, czy scenografią mogą realizować swoje pasje w zespole teatralnym. Nabór odbędzie się 17 listopada (niedziela) o godz. 15 w Centrum Nauk Humanistycznych s. 15. Wszyscy chętni proszeni są o przygotowanie krótkiej autoprezentacji (tekst literacki, piosenka, taniec etc.). Dodatkowe informacje: adi-kloszart@wp.pl.

Teatr kloszART powstał we wrześniu 2006 roku w Pałacu Młodzieży w Olsztynie. Teatr ma za sobą wiele przedsięwzięć, m. in. wieczory poetyckie poświęcone Markowi Grechucie, Agnieszce Osieckiej, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej i Edwardowi Stachurze, spektakle “Romans Perlmplina i Belisy” F. G. Lorki, “Dusia, Ryba, Wal i Leta” autorstwa Pam Gems, „Czułość” wg Henryka Bardijewskiego, projekty kulturalne (np. Uliczka Sztuki), czy udział w warsztatach teatralnych, zarówno „domowych”, jak i tych bardziej profesjonalnych. Kilku „kloszowców” działało w projekcie „Lato w teatrze” w olsztyńskim Teatrze im. Stefana Jaracza oraz w Pracowni Tańca “Pryzmat”, a dwie osoby – Ewelina Jasińska i Adrian Kopp – są stypendystami Prezydenta Miasta Olsztyn w dziedzinie kultury.

reklama
Wkrótce w Olsztynie otworzy się niesamowite miejsce. To projekt edukacyjny na skalę krajową

Od października 2010 roku Teatr rozpoczął współpracę z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, stając się jedną z jego agend kulturalnych.

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Wkrótce w Olsztynie otworzy się niesamowite miejsce. To projekt edukacyjny na skalę krajową
Studenci UWM wyremontowali ośrodek dla dzieci