fbpx
-3 C
Olsztyn
środa, 1 grudnia, 2021
reklama

Zostań KloszArtem i dołącz do ekipy teatru

reklama
Nabór teatr Kloszart
Nabór odbędzie się 17 listopada.

Teatr KloszArt, działający pod egidą Akademickiego Centrum Kultury Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, zaprasza na nabór.

Miłośnicy teatru, zainteresowani aktorstwem, reżyserią, charakteryzacją, czy scenografią mogą realizować swoje pasje w zespole teatralnym. Nabór odbędzie się 17 listopada (niedziela) o godz. 15 w Centrum Nauk Humanistycznych s. 15. Wszyscy chętni proszeni są o przygotowanie krótkiej autoprezentacji (tekst literacki, piosenka, taniec etc.). Dodatkowe informacje: [email protected]

Teatr kloszART powstał we wrześniu 2006 roku w Pałacu Młodzieży w Olsztynie. Teatr ma za sobą wiele przedsięwzięć, m. in. wieczory poetyckie poświęcone Markowi Grechucie, Agnieszce Osieckiej, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej i Edwardowi Stachurze, spektakle „Romans Perlmplina i Belisy” F. G. Lorki, „Dusia, Ryba, Wal i Leta” autorstwa Pam Gems, „Czułość” wg Henryka Bardijewskiego, projekty kulturalne (np. Uliczka Sztuki), czy udział w warsztatach teatralnych, zarówno „domowych”, jak i tych bardziej profesjonalnych. Kilku „kloszowców” działało w projekcie „Lato w teatrze” w olsztyńskim Teatrze im. Stefana Jaracza oraz w Pracowni Tańca „Pryzmat”, a dwie osoby – Ewelina Jasińska i Adrian Kopp – są stypendystami Prezydenta Miasta Olsztyn w dziedzinie kultury.

Czytaj też:  Straż graniczna przejęła nielegalne leki
reklama

Od października 2010 roku Teatr rozpoczął współpracę z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, stając się jedną z jego agend kulturalnych.

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama