18 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024
reklama

Galeria Warmińska otrzymała nagrodę wydarzenia roku!

OlsztynGaleria Warmińska otrzymała nagrodę wydarzenia roku!

Organizowana na dachu Galerii Warmińskiej impreza „Night Power Energia” została uznana przez Polską Radę Centrów Handlowych najlepszym eventem organizowanym przez polskie centra handlowe. Olsztyńska impreza pokonała wiele prestiżowych centrów handlowych w kraju.

reklama

Polska Rada Centrów Handlowych to największa w Polsce organizacja skupiająca firmy związane z branżą centrów oraz ulic handlowych.  Przyznawane przez tę organizację nagrody „Retail Awards” są bardzo cenione i prestiżowe w branży handlowej. Statuetkę dla Galerii Warmińskiej w ubiegłym tygodniu odebrała Natalia Tur, Regional Marketing Manager podczas jubileuszowej X Gali PRCH Retail Awards. „Bardzo nas ta nagroda cieszy i nobilituje, ponieważ doceniono, że w organizację impreza dla naszych klientów wkładamy więcej niż sto procent możliwości” – mówi NataliaTur.

Galeria Warmińska otrzymała nagrodę wydarzenia roku!

reklama

O tytuł eventu roku walczyło kilkadziesiąt różnych imprez organizowanych przez centra handlowe w całym kraju. W sumie we wszystkich kategoriach konkursu rozpatrywano 116 projektów. „Night Power Energia” doceniono za wyjątkowy pomysł imprezy, jej rozmach i wzorową organizację.

„Tak ważna nagroda branży, to dowód na to, że praca, jaką przez cały rok wykonujemy odpowiada na wyzwania współczesnego handlu i potrzeby odwiedzających” – mówi Natalia Tur Regional Marketing Manager.

Nagrodzony „Night Power Energia” w Galerii Warmińskiej odbył się wiosną 2018 roku. Było to unikatowe połączenie zabawy z okazji Dnia Dziecka z porządną dawką adrenaliny dla prawdziwych mężczyzn. Panowie podczas eventu oglądali spektakularne, pełne emocji i adrenaliny drifty samochodowe, stunt motocyklowy, pokazy motocyklowe czy też mieli okazję przejechać się autami wyścigowymi z profesjonalnymi kierowcami. Widowiskowym jazdom towarzyszyły wystawy samochodów klasy premium (auta wystawili wszyscy przedstawiciele dealerów samochodowych w regionie), aut wyścigowych, można było też zwiedzać park maszyn.

reklama

W strefie dla dzieci była moc atrakcji: darmowa wata cukrowa, dmuchane zjeżdżalnie, kule wodne, czy symulatory rajdowe. Specjalną atrakcją strefy dzieci było „Miasteczko Carrera”, w którym po sztucznym basenie – jedynym takim w Europie – poruszały się wyścigowe motorówki. Zachwyceni byli nie tylko chłopcy, ale i dziewczynki, które mogły w tej strefie rysować, malować, grać na symulatorach, czy oklejać samochody folią.

Prestiż imprezy podkreślała zorganizowana dla przedsiębiorców i ich najlepszych klientów i partnerów biznesowych strefa VIP, którą uświetniały produkty marek Jack Daniels oraz Kampanii Piwowarskiej. Z pobytu w ekskluzywnej strefie skorzystało 500 przedsiębiorców i ich partnerów.

Event Night Power Energia był biletowany w sposób premiujący klientów Galerii Warmińskiej – każdy kto dysponował paragonem na 200 zł za wejściówkę płacił zaledwie 10 zł. Dzieci do 14 roku życia miały wstęp wolny.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Gosc
17 października 2019 08:13

Night Power coraz gorsze. Kiedys bylo lepiej zorganizowane

Polecane