fbpx
22 C
Olsztyn
piątek, 29 września, 2023

Sobotnia “Noc Zakupów” w Galerii Warmińskiej

W najbliższą sobotę (14 listopada) miłośników dobrych zakupów czeka nie lada gratka: od godz. 19.00 w Galerii Warmińskiej rozpocznie się wielka Noc Zakupów, która potrwa do godz. 22.00. W tym czasie klienci będą mogli kupić pełnowartościowe towary z rabatami sięgającymi nawet 70 proc. i dodatkowo wygrać cenne nagrody.

Taniej bez wyprzedaży

“Nie trzeba czekać na czas zimowych wyprzedaży, by znacznie taniej kupić zimowe kurtki czy buty. W czasie “Nocy Zakupów” zaproponujemy naszym klientom tak samo atrakcyjne oferty” – zaprasza dyrektor Galerii Warmińskiej Michał Tur.

Rabatów moc!

Do Nocy Zakupów w Galerii Warmińskiej przystąpili niemal wszyscy handlowcy. Każdy z nich na sobotni wieczór przygotował swoje atrakcje cenowe, np. w sklepie z ekskluzywną odzieżą męską Pierre Cardin rabaty będą wynosiły do 70 proc., panie na takie same obniżki mogą liczyć w “Klimatach”, czy sklepie “Made in G” oraz Quisque. Wiele sklepów w czasie “Nocy Zakupów” przeceni towary o połowę. Takich obniżek można szukać m.in. w sklepach firmowych Nike i Adidasa, o połowę taniej będzie też w “Morganie”.

Budowa nowego centrum handlowego ruszyła. Inwestycja wymusi zmiany w organizacji ruchu

Niektóre sklepy w Galerii Warmińskiej z okazji “Nocy zakupów” będą oferowały rabaty przez cały dzień, jednym z nich jest sklep z bielizną “Esotiq”, w którym rabat całą sobotę będzie wynosił 30 proc.

“Noc zakupów” to też okazja dla “domowych św. Mikołajów”, bo promocje przygotowały sklepy z biżuterią oraz zabawkami.

“Sobotni wieczór będzie też dobrym czasem, by do Galerii Warmińskiej wybrać się na kolację, ponieważ rabaty przygotowały też nasze restauracje i punkty gastronomiczne” – mówi dyrektor Galerii.

Nagrody za zakupy!

Aby dodatkowo uatrakcyjnić “Noc Zakupów” Galeria Warmińska organizuje w tym czasie konkurs z cennymi nagrodami dla tych, którzy wydadzą co najmniej 50 zł. Paragon na taką kwotę będzie upoważniał do wzięcia udziału w konkursach nagród. Do wygrania m.in. najnowszy model Thermomix wraz ze szkoleniem przeprowadzonym w domu, telewizory, laptopy, konsole, tablety i inne . Losowania nagród odbędą się o godz. 20.30 i 22.00. Osoba, do której uśmiechnie się szczęście i jej kupon zostanie wylosowany w ciągu minuty będzie musiała dotrzeć z tym kuponem na scenę.

Rewolucja na targowisku miejskim? Wielkie plany modernizacyjne

“Mamy nadzieję, że nagrody jeszcze bardziej uatrakcyjnią “Noc zakupów”, która cieszy się wielkim powodzeniem” – przyznaje Michał Tur.

Informacje o wszystkich promocjach na sobotnią “Noc Zakupów”, Regulamin konkursu ”Zrób zakupy za minimum 50 zł i wygraj nagrody” będą umieszczone na stronie internetowej Galerii Warmińskiej www.galeria-warminska.pl i przy stanowiskach konkursowych. Zapraszamy olsztyniaków i mieszkańców regionu!